به گزارش تبریزمن، برزگر جلالی مدیرعامل سازمان توسعه و عمران عون بن علی شهرداری تبریز ضمن اشاره به مراحل پایانی عملیات اجرائی بهسازی بوستان نهالستان گفت : با هدف زمینه سازی برای بهره مندی بیشتر شهروندان از فضای بوستان نهالستان و افزایش سرانه فضای سبز و تفریحی تفرجگاه، تسریع در بهسازی این بوستان در دستور کار قرار گرفت.

مدیرعامل سازمان با اشاره به اینکه بیشتر فضای این بوستان با مساحت حدود ۵/۴ هکتار پیش از این به عنوان کارگاه امانی سازمان استفاده می شد و عملا  کارایی تفریحی خود را از دست داده بود، گفت : عملیات اجرایی بهسازی بوستان نهالستان از دی ماه سال قبل آغاز شده است و هم اکنون در حال انجام است.

وی ادامه داد: کف سازی، نصب سطل های زباله پارکی، رنگ آمیزی دیواره استخر، نصب مبلمان شهری، تعمیر تأسیسات روشنایی، نصب پایه های چراغهای هیبریدی، ساخت و نصب آلاچیق، توسعه فضای سبز و کاشت گل های فصلی، چمنکاری را از جمله عملیات انجام یافته در این بوستان است.

برزگر جلالی گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، به زودی سرویس بهداشتی جدید، باغ پرندگان، محل بازی کودکان و نمایشگاه عرضه گل و گیاه ایجاد خواهد شد.
Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :