به گزارش تبریزمن، نتایج ضعیف و بازی های ضعیف تر باعث شد تا مدیران باشگاه تراکتورسازی به فکر اضافه کردن یک مربی ایرانی آشنا به جو فوتبال تبریز به کادر فنی تیم شده و به امید ایجاد تغییرات در تیم باشند. در نهایت نیز علیرضا پژمان به عنوان دستیار به جمع تونی و یارانش اضافه شد.

علیرضا پژمان سابقه یک دهه بازی در تیم تراکتورسازی را داشته و در اولین دوره لیگ برتر فوتبال کشور نیز کاپیتان تیم تراکتورسازی بود.

علیرضا پژمان

وی برای مدتی نیز سابقه دستیاری تونی در تیم تراکتورسازی را داشته و تیم امید تراکتورسازی تبریز با هدایت وی در سال ۸۹ به عنوان قهرمانی ایران در لیگ برتر فوتبال امیدهای کشور دست یافت.

بازیکنان جذب شده از لحاظ فنی و تاکتیکی در شرایط خوبی هستند. تنها مشکلی که داریم تغییرات زیاد در ترکیب تیم و عدم هماهنگی آن ها با یکدیگر می باشد. بازی در کنار یکدیگر سخت و زمان بر است. همچنین مصدومیت بازیکنانی چون سامان نریمان جهان، سروش رفیعی،شجاع خلیل زاده، ایرانپوریان و خالد شفیعی روند هماهنگی را نیز کند تر می کنند. با این وجود هواداران نگران نباشند چرا که هنوز زمان زیادی داریم و قطعا در این تعطیلات می توانیم به شرایط ایده آل برسیم.

imagedisplay

پژمان در دسته دو به همراه باغ آبادی سکان تیم ماشین سازی را بر عهده داشت. حال باید دید اضافه شدن این مربی بومی که شناخت مناسبی از فضای کاری در تبریز و برخی بازیکنان دارد، همچنین در این مدت از بیرون شاهد وضعیت تیم و نوع بازی آن بوده است، چه تاثیری بر روند نتیجه گیری تیم خواهد داشت.

 

علیرضا پژمان (2)


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :