به گزارش تبریزمن، بعد از حاشیه سازی برخی رسانه ها برای تیم تراکتورسازی از سوی روابط عمومی این باشگاه پیامیدر وب سایت رسمی تراکتورسازی منتشر شد که متاسفانه برخی وب سایتهای مغرض استانی با تحلیل شخصی این بیانه را به وب سایتهای و رسانه های بومی ربط داده بودند تا به اهداف خاص خود برسند.

در این راستا خبرنگار ورزشی تبریزمن طی پیگیری هایی که از باشگاه تراکتورسازی داشت یکی از مسئولین ارشد باشگاه در جواب این موضوع گفت: متأسفانه در این روزهای بی خبری، تعدادی از مخالفان تیم تراکتورسازی و هواداران میلیونی آن، حواشی و شایعات زیادی پیرامون باشگاه برپا کرده اند. از همین رو با توجه به افزایش این حواشی بیانیه ای صادر کردیم تا شاید جلو دار آنها باشد.

وی ادامه داد: باید تاکید کنم که پایگاه های خبری و سایت ها و رسانه های بومی همیشه حامی تراکتورسازی بودده اند و در صورت انتقاد نیز مطلب خود را به صورت سازنده بیان می کنند درحالیکه بعضی رسانه های پایتخت نشین در چند روز گذشته با تماس های مکرری که با مدیرعامل باشگاه و برخی بازیکنان داشته اند درحال جو سازی علیه تیم محبوب آذربایجان هستند.

در ادامه بیانه باشگاه تراکتورسازی را میخوانیم:

روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی تبریز که همواره در تعامل با مخاطبان و رسانه ها و هواداران منش حرفه ای را پیشه نموده است با محکوم نمودن خبرهای منتشره از سوی وبسایت های مختلف که متأسفانه علی الظاهر در روزهای رکود رسانه ای خود، برای به حاشیه بردن باشگاه، کادر فنی، بازیکنان و ایجاد تنش بین هواداران، اقدام به درج اخبار و تولید محتواهایی می نمایند که نه تنها خلاف واقع بوده بلکه هیچ گونه اساس و پایه ای ندارد.

لذا روابط عمومی باشگاه بدینوسیله اعلام می دارد در صورت تکرار انتشار اخبار کذب و خلاف واقع و حاشیه سازی از جانب رسانه های اینچنینی، نسبت به ادامه تعامل با ایشان تجدید نظر نموده و همچنین به افشاء نام آنها اقدام خواهد نمود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :