هیات فوتبال استان در پی کسب پیروزی هر سه نماینده استان در رقابت های لیگ برتر و دسته یک فوتبال، بیانیه ای منتشر نمود.

به گزارش تبریزمن، هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی که در آغازین روزهای سال ۱۳۹۵ تیم ماشین سازی تبریز در یک بازی فوق حساس در شیراز تیم فجر سپاسی را شکست داد،تیم گسترش فولاد تبریز در مقابل تیم ذوب آهن اصفهان و تیم تراکتور سازی تبریز در مقابل سایپا البرزاز هفته بیست و چهارم  توانستند به برتری برسند و در ایام نوروز مردم ورزش دوست این دیار را شاد کنند از مدیریت عامل باشگاهها،سرمربیان ، کادر فنی،تک تک بازیکنان تیم ها و هواداران فهیم و پر شور که به عنوان یار دوازدهم نمایندگان این استان را همراهی کردند تشکروقدردانی نمود.

متن بیانیه هیأت فوتبال استان

“بی شک ایجاد شور و شعف و انرژی مثبت در آغازین روز های سال ۱۳۹۵ از سوی  تیم های ماشین سازی تبریز،گسترش فولاد تبریز و تراکتور سازی تبریز حرکت ارزشمندی است که نشان از پویایی و همدلی در تیم های فوتبال این دیار است که اتفاق افتاد .

کسب پیروزی در هفته های پایانی لیگ دسته یک و لیگ برتر فوتبال کشور و نزدیک شدن به صدر جدول توسط تیم ماشین سازی جهت صعود به لیگ برتر فوتبال کشور، شروع طوفانی تیم گسترش فولاد در سال ۹۵ و پیروزی ارزشمند  تیم تراکتور سازی تبریز و صعود به مربع قهرمانی جهت گرفتن سهمیه با ارزش  آسیایی دل مردم ورزش دوست این دیار شاد شد .

ارائه فوتبال منطقی،دلپذیر و پاک از جانب بازیکنان و حضور علاقمندان به فوتبال در استادیوم ها و تشویق بی امان تیم ها در هفته سی و یکم لیگ دسته یک و هفته بیست و چهارم لیگ برتر نوید بخش سالی پربار برای فوتبال این دیار می باشد.

هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی برخود وظیفه میداند مراتب تشکر و قدردانی و عرض خسته نباشید خود را از تمامی عزیزانی که در این پیروزی های ارزشمند نقش بسزایی داشتند اعلام نماید و برای فوتبال استان بخصوص برای تیم های حاضر در لیگ های کشوری این استان آرزوی موفقیت نماید. با تشکر – روابط عمومی هیآت فوتبال استان آذربایجان شرقی”


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :