کمالوند:تقابل بازیکنان سابق تراکتور و گسترش دیدنی خواهد بود، قطعا بازی فردا پر گل و جذاب خواهد بود و امیدوارم حضور هواداران نیز به زیبایی این دیدار اضافه کند.

به گزارش تبریزمن، سرمربی گسترش فولاد در نشست خبری قبل بازی با تراکتورسازی گفت:در تبریز دربی از همه جای ایران فرق دارد، در بازی رفت هم دیدید که مشکلی پیش نیامد و درگیری نبود، همه فوتبال تمیز و پاک را به نمایش گذاشتند.

وی در ادامه گفت:بیرون مسابقه با تراکتورسازی رفیق هستیم ولی در داخل مسابقه قطعا رقابت خواهیم کرد، جایگاه دو تیم در جدول نزدیک است، در تلاش خواهیم بود با ارائه بازی خوب و تماشاگر پسند سه امتیاز بازی را کسب کنیم همانند سال گذشته قطعا با تمام توان در میدان حضور خواهی داشت، دوست دارم بازی برنده داشته باشد چرا که یک امتیاز به درد هیچ یک از ما نخواهد خورد.

کمالوند درباره تعطیلات نیم فصل نیز گفت:نیم فصل باید بعد از اتمام بازی های دور رفت باشد و پس از تعطیلات نیم فصل دوم شروع شود. ولی با توجه به مشکلات فوتبال ایران دست به دست هم داده است که نیم فصل یکی نباشد، اگر نیم فصل سرجای خود برگزار شود خیلی بهتر می شد.

سرمربی گسترش فولاد گفت:تقابل بازیکنان سابق تراکتور و گسترش دیدنی بوده و قطعا بازی فردا پر گل و جذاب خواهد بود و امیدوارم حضور هواداران نیز به زیبایی این دیدار اضافه کند، شاید زورمان به تراکتور نرسد ولی انسانیت حکم می کند با تمام توان مقابل تراکتور باشیم.

سرمربی گسترش فولاد درباره تبانی در این بازی گفت:در شهری که از ستارخان باقرخان تا شهید باکری را داشته است بعید است که انگ تبانی در بازی به آن زده شود.

وی درباره تماشاگران بازی تماشاگر در تبریز ویژگی خاص به خود دارد مهم ترین آن پرشور و احساساتی بودن آنها هست.

کمالوند در پایان گفت:قبل از اومدن به تراکتور مربی شناخته شده ای بودم ولی میشه گفت شناساندن من به فوتبال تبریز را مدیون فوتبال تبریز و هوادارانش هستم


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :