مجری و کارشناس ادبی گفت: بیست و یکمین نشست ادبی خط سوم در تبریز برگزار می شود.

به گزارش تبریزمن، این مطلب را مرتضی طوسی مجری و کارشناس ادبی جلسات خط سوم اعلام کرد و به تبریزمن، گفت: در آستانه فجر انقلاب اسلامی و در بیست و یکمین روز بهمن غرور آفرین ملت ایران، بیست و یکمین جلسه انجمن ادبی خط سوم به شب شعر فجر اختصاص خواهد داشت.
وی افزود:در جلسه این هفته نشست ادبی شعر معاصر خط سوم ، شاعران مطرح و برجسته کشور از جمله استاد حسین کریمی مراغه ای، استاد محمدعلی بهمنی، قاسم صرافان، محمدحسین اللهیاری و نیز جمعی از شاعران محبوب استان آذربایجان شرقی حضور داشته و در محفل گرم شب شعر به قراءت آثار و اشعار خود خواهند پرداخت.

photo_2016-02-08_18-45-54
به گفته طوسی، در این جلسه مسعود امیر سپهر و حسن عبدالعظیم زاده به اجرای رسیتال پیانو و آواز خواهند پرداخت.
طی این جلسه که با حضور حسین آذرنیا ریاست سازمان فرهنگی، هنری شهرداری تبریز برگزار خواهد شد از مهمانان و جمعی از شعرخوانان جلسه تقدیر به عمل خواهد آمد.
نکته جالب توجه درباره این جلسات، تبدیل آن به یکی از پایگاه های مهم ادبی استان و کشورمان استبه طوری که در مدت زمان کوتاهی که از برگزاری آن می گذرد هر هفته پذیرای خیل کثیری از علاقمندان و هنرمندان رده های مختلف سنی می باشد.
این جلسات روزهای چهارشنبه هر هفته در سالن ساختمان اداری سازمان فرهنگی، هنری شهرداری تبریز واقع در مجتمع جواهر برگزار می شود و حضور برای عموم علاقمندان آزاد و رایگان است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :