وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بیش از ۵٠ درصد از بازنشستگان، حداقل حقوق را دریافت می کنند.

به گزارش تبریزمن، علی ربیعی در حاشیه مراسم کلنگ زنی بیمارستان ٣٢٧ تختخوابی تبریز با انتقاد از برخی سیاست‌های رفاهی غلط در دولت‌های گذشته عنوان کرد: فرصت‌های نابرابر زیادی در جامعه وجود دارد و به عنوان مثال، مردم کوخ نشین خودشان را با مردمی که در ساختمان های سربه فلک کشیده زندگی می کنند مقایسه می کنند.

وی با بیان اینکه در سال های گذشته، ٢٠٠ هزار زن و کودک دارای سوء تغذیه در کشور وجود داشت که حمایت های لازم و به ویژه حمایت غذایی از آنان انجام شد، گفت: ١٧٠ هزار کودک بازمانده از تحصیل را در سال ٩۴ به عرصه تحصیل بازگرداندیم.

وی با بیان اینکه کلنگ زنی هایی که انجام می شود نباید در حد کلنگ زنی باقی بماندف گفت: کلنگ زنی صرف در شان دولت تدبیر و امید نیست.

به گفته وی، سیاست های مربوط به مبارزه با فقر، در برنامه ششم توسعه مطرح و پنجره خدمات واحد مبارزه با فقر نیز توسط دولت، هدایت می شود.

این مقام مسئول در ادامه سخنان خود از تحت پوشش قرار گرفتن ۵٨ درصد جمعیت کشور جمعیت کشور توسط سازمان تامین اجتماعی خبر داد و اظهار کرد: رشد اقتصادی پنج تا شش درصد را برای سال ٩۵، پیش بینی می کنیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، درخواست دکتر جبارزاده مبنی بر افزایش ظرفیت تولید واحد داروسازی شهید قاضی را نیز قبول کرد و ادامه داد: ظرفیت این واحد را تا دو برابر افزایش می‌دهیم و در آینده نزدیک اعتباری در حدود ١٠٠ میلیارد تومان را برای این امر تامین می‌کنیم.

وی در مورد دومین پیشنهاد دکتر جبارزاده مبنی بر احداث بخش درمانی در شهر جدید سهند گفت: این موضوع در هیات امنا مطرح می‌شود و حمایت‌های لازم را نیز در این خصوص انجام می‌دهیم .

وی با انتقاد از سیاسی کاری برخی مسئولان و رسانه ها گفت: مگر قدرت چقدر دعوا دارد؟ بگذارید به جای سیاسی کاری برای مردم کار کنیم . همه در قبال فرزندان فعلی و نسل آتی مسئول هستیم.

ربیعی گفت: نمایندگان مردم استان آذربایجان شرقی از جمله نمایندگان موثر در مجلس هستند.

کلنگ بیمارستان ۳۲۷ تختخوابی تامین اجتماعی تبریز توسط وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در منطقه جنوب شرقی تبریز  بر زمین زده شد. این بیمارستان با سرمایه گذاری یک شرکت اتریشی به ارزش ۱۰۰ میلیون یورو  احداث می‌شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :