مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی گفت: در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارج نهادن به کودکان بیمار، کانون پرورش فکری استان اقدام به تجهیز کتابخانه های برخی بیمارستان های شهرستان های استان می کند.

به گزارش تبریزمن، هادی یوسف زاده با اعلام این خبر افزود: در همین راستا کتابخانه بخش کودکان بیمارستان خاتم الانبیاء شهرستان میانه با کتاب‌های کانون پرورشی تجهیز شد.

وی ادامه داد: هدف از این اقدام این است که کودکان بیمار از فرصت مطالعه کتاب‌های مناسب برخوردار شوند.

یوسف زاده همچنین خاطر نشان کرد: اهدای کتاب به کودکان بیمار با هدف بهبود شرایط درمانی بچه‌ها صورت می گیرد و تجهیز کتابخانه برای کودکان بیمار، کمک می‌کند که کودکان بستری قدری دردشان را فراموش کنند.

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اضافه نمود: طرح تجهیز بخش کودکان بیمارستان‌ها با کتاب‌های کانون در هفته کتاب و کتابخوانی کلید زده شده و هدف از این طرح برخوردار کردن همه طیف‌های کودک و نوجوان از نعمت مطالعه و تعمیق فرهنگ کتابخوانی است.

یوسف زاده خاطر نشان کرد: پیش از این نیز کانون پرورش فکری استان با اهداء ۵۰۰ جلد کتاب به مدرسه شهید تیزقدم تبریز طرح تجهیز کتابخانه‌های مدارس با کتاب‌های کانون پرورش فکری استان را آغاز کرده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :