دختر خانمی ۲۰ ساله که دو ساعت پس از تولدش دچار بیماری پوستی شد و به خاطر عفونت و زخم پوست و این بیماری جثه اش همانند کودکی ۵ ساله است .

به گزارش تبریزمن، پدر این دختر خانم که دچار بیماری نادر پوستی شده و هنوز راضی نیست بگوید منزل مسکونی اش را به خاطر درمان دخترش فروخته و فقط در یک اتاق مستاجری در نجف شهر سیرجان به زندگی خود ادامه می دهد ،چنین می گوید : دخترم دوساعت بعد از تولد دچار این بیماری پوستی شد که حالا می گویند نوعی بیماری پروانه ای پوستی است که شاید قابل علاج نباشد و اگر هم باشد هزینه اش زیاد هست که در توان شما نیست.

وی افزود : در حد توان به تمامی پزشکان در سیرجان ، کرمان ، شیراز ، یزد و تهران مراجعه کردم ولی نتیجه ای نگرفتم و امروز شدت بیماری به حدی است که هر پانسمان دخترم ۴۰۰ هزار تومان هزینه دارد و من با زندگی کارگری درمانده ام.


پدر این دختر خانم ۲۰ ساله که در عین حال زبان شاکر دارد و می گوید افتخار می کنیم که خداوند این مسئولیت را به گردن ما گذاشته و خودش کمک کند از عهده اش خوب برآییم .

پدراین دختر جوان به بسته شدن راه مری به علت این بیماری پوستی اشاره کرد و افزود : ۴ ماه پیش به علت همین بیماری و کم اشتهایی راه مری بسته شد و اورا به یزد و سپس تهران بردیم تا بالاخره راه مری باز شد و هم اکنون فقط غذا را به صورت آب می خورد .
وی از مسئولان می خواست برای درمان این بیماری کمک کنند.

مادر این دختر خانم ۲۰ ساله می گوید: هر کجا مراجعه کردیم به نتیجه ای نرسیدیم و تمام هستی و زندگی خود را هزینه کرده ایم و امروز کسی نیست به داد ما برسد.

دختر جوان هم توان سخن گفتن نداشت و فقط گریه کرد

بیماری پروانه ای پوستی ،زیبایی این دختر را دزدید+ تصاویر

بیماری پروانه ای پوستی ،زیبایی این دختر را دزدید+ تصاویر

بیماری پروانه ای پوستی ،زیبایی این دختر را دزدید+ تصاویر


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :