به گزارش تبریزمن، در آستانه بازی حساس نیمه نهایی جام حذفی، تجار تبریزی دست به کار شدند و به هر یک از بازیکنان تراکتور ۴ سکه طلا دادند که این پاداش بین بازیکنان سرخپوش تقسیم شد و گفته میشود کادرفنی تراکتور نیز پاداش جداگانه ای دریافت کردند.

همچنین مقرر شده بود در صورت پیروزی سرخ های آذربایجان در دیدار دیروز پاداش برد این دیدار نیز بلافاصله پس از بازی در رختکن پرداخت شود.

امیر قلعه نوعی در نشست خبری قبل از بازی با استقلال، در خصوص پرداخت سکه ها از سوی باشگاه تراکتور اظهار داشت: این سکه ها از سوی یکی از دوستان من که اهل تبریز و هم شهری شما می باشد پرداخت شده است. این کار به خاطر اینکه وی با من دوست می باشد صورت نگرفته و وی به خاطر تراکتورسازی و اینکه فرزند آذربایجان می باشد چنین کاری کرده است.

طبق آخرین شنیده ها تنی چند از بازاریان و تجار ورزش دوست آذربایجانی در روزهایی که مدیران تراکتور توانایی حل مشکلات مالی را ندارند تمام سعی خود را کردند تا با حمایت از تیم محبوبشان جام قهرمانی حذفی را دوباره به تبریز بیاورند ولی در نهایت بازی با نتیجه دو بر یک به نفع آبی های پایتخت به پایان رسید و تراکتورسازان از جام حذف شدند.

حال شنیده می شود، این تاجر ورزش دوست آذربایجانی در کادر فنی و ظاهرا مسئولین باشگاه تراکتورسازی گفته است: لوسیانو ادینهو را بیاورید. که کادر فنی در جواب گفته اند: این بازیکن مبلغ زیادی می خواهد.

وی در پاسخ به جواب کادر فنی گفته است شما ادینهو را بیاورید مبلغش را من تهیه می کنم.

این مکالمات از سوی تبریزمن تأیید نمی شود، چرا که این صحبت ها شنیده شده و هنوز از سوی کادر فنی و مسئولین تأیید نشده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :