رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: برخی نگران هستند اگر نماینده‌های ما از بازی در خارج از خانه در لیگ قهرمانان آسیا انصراف دهند، ایران محروم خواهد شد که اصلا جای نگرانی نیست.

به گزارش تبریزمن، مهدی تاج در نشست خبری امروز که در محل سازمان لیگ برگزار شد، در مورد انصراف برخی نماینده‌ها به خاطر حضور در کشور ثالث گفت: روز گذشته با مسئولان وزارت ورزش جلسه داشتیم و صحبت‌های آنها فصل‌الخطاب بود. آنچه که مسلم است اینکه کشور ما امن است و نگرانی نداریم و اتفاقی در آن نمی‌افتد. صددرصد می‌خواهیم مسابقات در ایران برگزار شود و باشگاه‌ها هم همین خواسته را دارند.

رئیس سازمان لیگ ادامه داد: دفاع از میزبانی به منزله انصراف از مسابقات آسیایی نیست. برخی خود را نگران نشان می‌دهند که شاید سهمیه از دست برود اما اینطور نیست.کسانی که دفاع می‌کنند قوانین را می‌دانند اما پذیرفتن ناامنی به اقتصاد ما هم ضربه می‌زند. وزیر ورزش نیز به ما گفت به وسیله مذاکره و مباحثه تلاش کنید که مسابقات در داخل کشور برگزار شود. اگر AFC پافشاری کند باز هم جلسه می‌گذاریم.

تاج تاکید کرد: آنهایی که نگران هستند که دو سال محروم شویم نگرانی‌شان بی‌مورد است و این موضوع اتفاق نمی‌افتد.

روز گذشته مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با حضور در تهران در جلسه‌ای شرکت کرد تا درباره ادعای عربستان برای بازی با تیم‌های ایرانی در جام باشگاه‌های آسیا بحث و گفت‌وگو کند.

همچنین، سعید عباسی در گفت‌وگویی درباره خروجی این جلسه گفت: قطر و امارات هیچ مشکلی برای بازی در ایران ندارند و کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز فعلاً تصمیم گرفته که پس از مذاکرات ایران و عربستان در ۲۵ اسفندماه در این مورد تصمیم‌گیری کند ولی ما نامه اعتراض خود را فرستادیم و پیگیر آن هستیم و معتقدیم عربستان باید در ایران با تیم‌های ما بازی کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :