به گزارش تبریزمن، دیدار دو تیم گسترش فولاد تبریز و صبای قم از هفته بیست و هفتم لیگ برتر(جام خلیج فارس) در حالی که از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز و در حضور پرشور هواداران فوتبال آذربایجان برگزار میشود در خاتمه نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل نداشت.

این دیدار که بخاطر حضور تارتار در روی نیمکت تیم میهمان و نیز نیاز مبرم تبریزی ها به سه امتیاز بازی برای بقا در لیگ از حساسیت وییه ای برخوردار بود و طی روزهایگذشته با بیانه های مختلف از سوی مسئولین و چهره های مطرح برای حضور در ورزشگاه همراه بود، نتونست بیش از یک امیاز برای تیم میزبان داشته باشد و شاگردان کمالوند با وجود حمایت خوب هواداران نتوانستند دروازه تیم میهمان را باز کنند.

گسترش فولاد با این تساوی با ۲۷ امتیاز از ۲۷ بازی موقتا در رده یازدهم و نزدیک به پرسپولیس قرار گرفت و صبای قم با ۳۴ امتیاز در رده هشتم قرار گرفت تا آبی پوشان تبریزی یکی از مدعیان سقوط باشد.

این گزارش حاکیست که گسترش فولاد در هفته بیست و هشتم روز جمعه یازده اردیبهشت ماه باید در دربی تبریز به مصاف تیم مدعی و صدرنشین تراکتورسازی برود که با توجه به نیاز شدید تراکتوری ها به سه امتیاز بازی های پیش رو برای قهرمانی و تلاش آبی پوشان برای بقا در لیگ میتوان بازی جذابی و تماشاگر پسندی را دید.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :