یکی از بازی‌های مورد انتظار سال جاری میلادی، بازی ماجراجویی فضایی No Man’s Sky است که تاکنون از تاریخ انتشار آن اطلاعی وجود نداشت. سرانجام با شروع پیش خرید بازی، استودیو سازنده بازی به صورت رسمی از تاریخ عرضه No Man’s Sky رونمایی کرد.

به گزارش تبریزمن، استودیو Hello Games سازنده بازی No Man’s Sky به صورت رسمی شروع مرحله پیش‌خرید بازی و البته تاریخ انتشار بازی را اعلام کرد. No Man’s Sky از بازی‌های موردانتظار سال جاری میلادی است که بازیکنان را در یک کهکشان بسیار عظیم قرار می‌دهد و بازیکنان بازی باید به جستجو، معامله، جنگ با یکدیگر بپردازند و باید در عین حال زنده بمانند. No Man’s Sky یک بازی جهان باز عظیم است و انتظارات زیادی از آن می‌رود.

همچنین طبق گفته Hello Games قرار است علاوه بر نسخه دیجیتال، با همکاری سونی نسخه فیزیکی بازی در پلتفرم پلی‌استیشن ۴ بر روی دیسک بلو-ری عرضه شود. با این کار تلاش‌های تیم سازنده به هدر نخواهد رفت و بدون‌شک بازیکنان بیشتری No Man’s Sky را تجربه می‌کنند.

ساعاتی پیش نیز شان موری از اعضای ارشد Hello Games در وبلاگ رسمی پلی‌استیشن تاریخ عرضه No Man’s Sky را ۱ تیر ۱۳۹۵ اعلام کرد و از امروز می‌توانید بازی را پیش‌خرید کنید. همچنین طبق گفته موری عنوان مذکور به صورت یک بازی کامل عرضه می‌شود و تیم سازنده احتمالاً در آینده محتوای بیشتری به بازی اضافه خواهد کرد.لازم به ذکر است که No Man’s Sky برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و PC عرضه خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :