به گزارش تبریزمن، تونی اولویرا پس از پیروزی دو بر صفر تراکتورسازی مقابل سایپا  اظهار داشت: با وجود تمامی مشکلاتی که داشتیم اما توانستیم در این بازی به برتری برسیم بهتر است در مورد مشکلات هم در آینده و زمانی که از ایران قصد رفتن داشته باشم صحبتهایم را انجام می‌دهم.

وی با تاکید بر اینکه بازی امروز خیلی خوب بود و توانستیم برابر تیم بسیار خوب سایپا پیروز شویم، افزود: ما و باشگاه در شرایط سختی به سر می بریم ولی امروز توانستیم پیروز شویم و شرایط را بهتر کنیم.

تونی با اشاره به اینکه امروز موقعیت های خوبی داشتیم و می توانستیم بیشتر گل بزنیم، گفت: از نتیجه بازی و از عملکرد بازیکنان تیمم راضی هستم.

سرمربی تراکتورسازی خاطرنشان کرد: من در مورد کدام مشکل صحبت کنم؟ تازه متوجه شده‌ام که در نیم فصل چند بازیکن ما از تیم جدا خواهند شد. این مسائل فقط در ایران دیده می‌شود. متاسفم که در بازی امروز نه تماشاگر و نه خبرنگاری حضور داشت. من آقایانی که تا دیروز منتقد بنده بودند را امروز نمی‌بینم. اما باز هم خوشحالم که توانستیم پیروز میدان شویم.

سرمربی تیم تراکتورسازی تأکید کرد: بازیکنانی از ما که ریتم بازی نداشتند با برگزاری چند دیدار به حالت ایده آل رسیدند و مشکلات بازیکنانی چون خلیل زاده، عشوری، رحمانی و رفیعی برطرف شد اما هنوز به هدفمان نرسیده‌ایم و از خواسته‌هایمان دور هستیم که این موضوع به ساختارهای تیمی برمی‌گردد.

وی افزود: در نیم‌فصل بین ۳ تا ۴ بازیکن از تراکتورسازی می‌روند که من تازه متوجه رفتن آن‌ها شده‌ام به همین خاطر فرصت شادی کردن نداریم.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :