خبرخوان
هفته شانزدهم لیگ برتر فوتسال کشور؛

تاسیسات به اولین پیروزی نیم فصل دوم رسید/فاصله دبیری و مس با صدر به عدد ۴ رسید

تیم تاسیسات دریایی با غلبه بر یاسین پیشرو قم ضمن کسب اولین پیروزی خود در نیم فصل دوم، اختلاف خود با تیم دوم جدول را بیشتر کرد.

به گزارش تبریزمن، تیم تاسیسات دریایی تهران با غلبه بر یاسین پیشرو قم به اولین پیروزی خود در نیم فصل دوم لیگ برتر دست یافت.در تنها دیدار باقیمانده از هفته شانزدهم لیگ برتر از ساعت ۱۶ امروز تیم های تاسیسات دریایی و یاسین پیشرو قم در سالن هندبال تهران به مصاف هم رفتند.

در این دیدار ابتدا یاسین پیشرو با گل سعید قاسمی پیش افتاد اما در ادامه حمید احمدی، وحید شمسایی و محمدرضا سنگ سفیدی برای تاسیسات گلزنی کردند تا نیمه اول با برتری سه بر یک میزبان به پایان برسد.

در نیمه دوم اخراج حمید احمدی کار را تا حدودی برای شاگردان وحید شمسایی دشوار کرد به نحوی که سعید قاسمی موفق به زدن دومین گل یاسین شد تا اختلاف به حداقل برسد اما گل سنگ سفیدی باز هم اختلاف را به دو گل رساند.

در ادامه این بازی پر افت و خیز محمد وزیرزاده بار دیگر اختلاف را به حداقل رساند اما محمد کشاورز با زدن گل پنجم باز هم آرامش را به اردوی تاسیساتی ها آورد.

این پایان کار نبود و در این بازی شبه پینگ پنگ باز هم شاهد گل بودیم و این بار شمسایی به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا یاسین پیشرو به گل چهارم برسد.

گل پنجم یاسین پیشرو توسط میثم اینانلو نتیجه را در این بازی زیبا در عدد ۵ برابر کرد اما دقایقی بعد محمد زارعی گل ششم تاسیسات را زد.در ادامه اخراج ناصر اطمینان کار قمی ها را دشوار کرد تا حسن زاده گل هفتم تاسیسات را به ثمر برساند و خیال دریایی ها تا حدود زیادی راحت شود.این نتیجه تا پایان ماندنی شد تا تاسیسات با نتیجه ۷بر۵ مهمان قدرتمند خود را شکست دهد.

تاسیسات که در دو بازی ابتدایی خود در نیم فصل دوم مقابل مس به تساوی و از منصوری شکست خورده بود در ایستگاه سوم به اولین پیروزی رسید تا اختلاف خود با تیم دوم جدول را به عدد ۴ برساند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :