معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی گفت: تا این مرحله اعتبارات حقوق و مزایا را ۱۰۰ درصد پرداخت کرده‌ایم و اعتبارات بلوکه شده برای حقوق و مزایا نیز آزاد شده است.

به گزارش تبریزمن، جلیل صریحی صبح امروز در بیستمین جلسه شورای برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: پرداختی‌هایی که خزانه می‌دهد تا پایان فروردین ادامه خواهد یافت و اگر در طول فروردین تخصیصی یافت ولی نقدینگی تعلق نگرفت تا پایان فروردین امکان واریز اعتبار وجود خواهد داشت.

وی افزود: لازم است توزیع اعتبارات ابلاغی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی توسط دستگاه‌های اجرایی تا پایان سال انجام و گزارش بعدی در جلسه آتی شورای برنامه‌ریزی ارائه شود.

معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی بر لزوم ارائه فهرست دوره‌های آموزشی و اولویت‌دار استان در سال ۹۴ برای کارکنان، پیمانکاران و مجموعه دستگاه‌های دولتی تاکید کرد.

صریحی در عین حال خاطرنشان کرد: برای پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان بیش از ۴ هزار میلیارد تومان اعتبار لحاظ شده و پاداش بازنشستگانی که در سال ۹۳ و ۹۴ بازنشست می‌شوند از همین محل پرداخت می‌شود و ما از این لحاظ از سایر استان‌ها پیش هستیم.

معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه برای تحقق سیاست‌های سند تدبیر و توسعه لازم است روند اجرایی و نظارت بر آن به صورت سیستماتیک انجام پذیرد، ادامه داد: سند تدبیر و توسعه در ۱۲ کارگروه تخصصی و ۲۰ کارگروه شهرستانی تشکیل شد که هر کارگروه دارای هسته‌های کلیدی و برنامه‌ریزی‌های مرتبط است.

وی اهداف مورد انتظار سند تدبیر و توسعه استان را جمع‌آوری تمام اطلاعات مکانی و توصیفی پروژه‌ها، دسترسی مدیران به سطوح مختلف اطلاعات، نظارت بر روند اجرایی پروژه‌ها و تهیه انواع گزارش‌های مورد نیاز متناسب با اهداف سند تدبیر و توسعه عنوان کرد.

بیستمین و آخرین جلسه شورای برنامه‌ریزی استان آذربایجان‌شرقی در سال ۹۴ به بررسی طرح جامع شهر تبریز، گزارش اقدامات ستاد اقتصاد مقاومتی و پایش و مانیتورینگ سند تدبیر و توسعه استان اختصاص داشت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :