فرماندار تبریز با بیان اینکه دولت صبورانه ، مظلومانه و با حرکت عقلائی و همراه با تدبیر در مسیر خدمت به مردم حرکت می کند ، بر تبیین شفاف و پرهیز از گزارش های غیرواقعی در هفته دولت و سایر مناسبت های رسمی وتقویمی تاکید کرد.

به گزارش تبریزمن، رحیم شهرتی فر روز چهارشنبه در جریان کلنگ زنی ساختمان جدید دهیاری کندرود با تبریک فرا رسیدن هفته دولت ، یادآوری کرد: در زمان شروع بکار دولت یازدهم در استان آذربایجانشرقی ۳۰۰ هزار میلیارد ریال پروژه نیمه تمام وجود داشت.

وی با بیان اینکه متاسفانه قسمت اعظمی از ثروت ملی ایران با سوء مدیریت هدر رفته است و انضباط مالی وجود نداشت، گفت: پیش از دولت تدبیر وامید نوسان قیمت ها در بازار ساعت به ساعت بود و پول کشورمان مدام ارزش خود را از دست می داد.

شهرتی فر گفت: خزانه دولت خالی و بیت المال حیف به میل می شد و سفرهای غیر ضروری مقام های محلی به کشورهای خارجی هیچ سودی به کشور نداشت.

وی با بیان اینکه با رای مردم به دولت آقای دکتر روحانی در جامعه آرامش سیاسی،اقتصادی واحساس امنیت خیلی زود برقرار شده است، گفت: مردم شریف ایران اسلامی امیدوار به آینده هستند.

فرماندار تبریزگفت: دولت تدبیر وامید متعهد به معیارهای قانونی و مبارزه با فساد اداری است و خط قرمزی برای اشخاص در مورد فساد اداری وجود ندارد.
وی افزود: دولت با صداقت و صراحت اعلام می کند اگرکسی بر بیت المال تخطی کرده باشد باید پول مردم را عودت داده و طبق قانون با وی برخورد شود.
فرماندار تبریز با بیان اینکه انقلاب اسلامی بر اساس معیارهای علمی و دانش ، عقل و درایت، تدبیر وامید در مسیر خودپیش می رود، ادامه داد: منظور مقام معظم رهبری از بحث مدیریت جهادی وحرکت انقلابی این است که از فرصت های موجود به نحواحسن استفاده کنیم و امور را با دقت،سلامت و با اتکا به نیروی پرتوان داخلی پیش ببریم.

شهرتی فر با اشاره به اینکه انتقاد مثبت و منصفانه از عملکرد مسئولان باعث اصلاح امور می شود، افزود: دولت با نهایت احترام وادب با مسائل برخورد می کند و مایه تاسف است که اشخاصی با انتقاد نامنصفانه به مقام عالی دولت که ملبس به لباس روحانیت ، منتخب مردم و مورد تائید مقام عظمای ولایت فقیه است توهین می کنند .

فرماندار تبریز در ادامه از افتتاح پروژه های عمرانی وخدماتی با اعتبار هزینه شده ۲ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال در شهرستان تبریز در هفته دولت خبر داد وگفت: اعتباری که در ۱۲ سال گذشته به قطارشهری تبریز اختصاص یافته کمتر از مبلغی است که در سه سال گذشته از طریق دولت وشهرداری تبریز به این پروژه عظیم اختصاص داده شده است.

امروز علاوه بر شروع عملیات اجرایی ساختمان جدید دهیاری کندرودبا اعتبار۳ میلیارد ریال ساختمان دهیاری،زمین ورزشی، مسیل داخل روستا و آسفالت معابر داخل روستای آرپادره سی نیز با هزینه کرد ۹میلیارد ریال به بهره برداری رسید.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :