مدیرعامل گروه تراکتورسازی گفت: ایجاد تنوع در ملاک های معرفی شرکت های برتر آذربایجان برای ایجاد انگیزه رقابت حضور شرکت های منطقه در همایش ایران تک ضروری است.

به گزارش تبریزمن،  ابوالفتح ابراهیمی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به برگزاری چهارمین همایش معرفی برترین شرکت های منطقه آذربایجان (ایران تک) در روزهای آینده افزود: باید ملاک های معرفی برترین شرکت ها تغییر یابد چرا که اگر تنها ملاک میزان فروش و گردش مالی باشد در این صورت تراکتورسازی و چند شرکت بزرگ دیگر همیشه در رتبه های اول قرار می گیرد و انگیزه رقابت از سایر شرکت ها سلب می شود.

وی خاطرنشان کرد: باید ملاک های دیگری از جمله میزان کارآفرینی، رشد و پیشرفت در حوزه کاری مورد توجه قرار گیرد.

وی اظهار کرد: بهتر است شرکت هایی که هر سال در این طرح به عنوان شرکت های برتر معرفی می شود، در دوره های بعدی به عنوان تجلیل کننده در طرح حاضر شوند تا انگیزه شرکت های کوچک تر و مدیران جوان برای تلاش و حضور جدی تر برای کسب رتبه های برتر بیشتر شود.

نائب رئیس اول اتاق بازرگانی تبریز یادآور شد: گروه تراکتورسازی ایران سال هاست که یکی از بزرگترین شرکت های ایران و از صادرکننده های نمونه کشور بوده و اگر تراکتورسازی و شرکت های مشابه به عنوان تجلیل کننده و در کنار مجریان طرح قرار گیرد، انگیزه مدیران جوان و شرکت های کوچک برای فعالیت بیشتر شده و در نهایت منجر به نشاط اقتصادی می شود.

ابراهیمی، ادامه داد: طرح معرفی برترین شرکت های منطقه آذربایجان می تواند نقش خوبی در ایجاد نشاط اقتصادی و رقابت سالم بنگاه های اقتصادی منطقه ایفا کند.

وی افزود: در اتاق بازرگانی تجربه کرده ایم که از هر واحد تولیدی تقدیر و حمایت شود، سال آینده به طور حتم شاهد رشد بیشتر و ارتقای کیفیت آن خواهیم شد بنابر این باید این رویه برای تشویق مدیران جوان پیگیری شود.

چهارمین همایش معرفی شرکت های برتر منطقه آذربایجان هشتم مهر امسال به همت سازمان مدیریت صنعتی آذربایجان شرقی و اتاق بازرگانی ، صنایع، معادن و کشاورزی آذربایجان شرقی در تبریز برگزار می شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :