کنفرانس مطبوعاتی سامسونگ در روز ۲ اسفند ماه برگزار می‌شود. این رویداد، که با عنوان «آنپکد» معروف است، محلی خواهد بود که شرکت سامسونگ پرچمداران خود را در آن معرفی می‌کند.

به گزارش سرویس علم و دانش تبریزمن،روز گذشته بود که اولین تصاویر از دعوت‌نامه رسمی سامسونگ فاش شد؛ اما امروز می‌توانیم نگاهی رسمی به این دعوت‌نامه داشته باشیم. انتظار می‌رود سامسونگ در طول برگزاری آنپکد سال ۲۰۱۶، از دو گوشی گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج رونمایی کند. این کنفرانس در ساغت ۷ بعد از ظهر به وقت محلی شهر بارسلونا برگزار می‌شود؛ اما نکته جالب درباره روز دوم اسفند، برگزاری کنفرانس مطبوعاتی ال‌جی در تاریخی مشابه است؛ مراسمی که انتظار داریم در طول آن، پرچمدار بعدی این شرکت معرفی شود.

درحالی که تصویر دعوت‌نامه کمی مرموز به نظر می‌رسد، سامسونگ تیزری را منتشر کرده است که در آن می‌توان فردی را درحال استفاده از هدست واقعیت مجازی Gear VR مشاهده کرد. شاید سامسونگ قصد دارد تا در مراسم معرفی، به نحوی از هدست واقعیت مجازی خود استفاده کند. البته در این تیزر هیچ اثری از پرچمداران جدید نیست؛ پس باید تا روز برگزاری کنفرانس مطبوعاتی سامسونگ منتظر بمانیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :