مدیربحران شهرداری تبریز از تایید محل احداث پد هلیکوپتر در پارک صنعت قراملک واقع در حوزه شهرداری منطقه ۶، خبر داد.

به گزارش تبریزمن، مسعود حسن نژاد ضمن اعلام این مطلب گفت: ضمن بازدیدی که از محل اجرای این طرح در ضلع شمالی پارک صنعت توسط مسوولین و کارشناسان ذیربط صورت گرفت، این مکان برای احداث پد هلیکوپتر مناسب تشخیص داده شد.

وی ادامه داد: این بازدید، توسط فرماندهی، معاونت عملیات و مسئول امنیت پرواز هوانیروز، مسئول اورژانس هوایی، مسئول ستاد بحران دانشگاه علوم پزشکی تبریز و کارشناسان مدیریت بحران مرکز و منطقه ۶ صورت گرفت که بر اساس نظریات و اصول کارشناسی، این مکان برای اجرای طرح فوق، مورد تصویب قرار گرفت.

مدیر بحران شهرداری تبریز، با اشاره به جایگاه هلی‌پورت‌ها در مواقع اضطراری و مدیریت بحران، خاطرنشان کرد: ایجاد چنین مکان هایی، در مواقع اضطراری و بحران، عملیات امداد و نجات را بسیار تسهیل می کند و این امر، بخصوص در مورد مناطقی با بافت متراکم و معابر تنگ و باریک، بسیار مهم است.

حسن نژاد ادامه داد: بر این اساس و در راستای سیاست های مدیریت بحران شهرداری تبریز، مبنی بر احداث پد هلیکوپتر در نقاط مختلف شهر، جهت امداد رسانی سریع به مصدومان و حادثه دیدگان، این مدیریت با همکاری مناطق ۴،۲ و۷ اقدام به احداث پدهای هلیکوپتر مطابق با استاندارد ها و دستورالعمل های بین المللی نموده است و پدهای مزبور بصورت مرتب توسط اورژانس هوایی مورد استفاده قرار می گیرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :