یحیی گل محمدی بعد از پایان بازی تراکتورسازی و ذوب آهن در جمع خبرنگاران در نشست خبری اظهار داشت: بازی واقعا تماشاگر پسند و زیبا بود که هشت گل داشت و حتما همه از دیدن این بازی لذت برده اند.

وی با بیان اینکه در نیمه اول تمرکز خود را از دست دادیم و عقب افتادیم، افزود: ولی در نیمه دوم به خودمان آمدیم و البته دو گل دیگر هم از روی ضدحملات دریافت کردیم ولی چون تا آخر بازی جنگیدیم و تسلیم نشدیم توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم.

گل محمدی با اشاره به اینکه تغییراتی بعد از خوردن گل چهارم در تیمش ایجاد کرد، ادامه داد: این تغییرات ریسک بود که ریسک ما امروز جواب داد وبه جای اینکه گل های دیگری از تراکتور بخوریم باعث شدیم بازی را به مساوی بکشیم و دست خالی تبریز را ترک نکنیم.

گل محمدی درباره اعتراضات کادر فنی ذوب آهن که روی داوری تاثیر گذاشت اذعان داشت:  نیمه اول فشار زیادی روی حریف آوردیم و بعد از ۱-۱ شدن بازی، یکی دو صحنه رخ داد که به نظر ما پنالتی بود. وقتی داور پنالتی نگرفت ما و نیمکت ذوب آهن عصبی شدیم. ما وقتی کنار زمین هستیم هم به داور و هم ممکن است به بازیکنان خودمان اعتراض کنیم. دلیل ندارد که هر اعتراضی از کنار زمین به داوری باشد. ولی باز هم این را به حساب تعصب شما به تیمتان می دانم که چنین برداشتی دارید و به تراکتور تبریک می گویم.

سرمربی تیم ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: در بین ۲ نیمه و در رختکن جوی احساسی بر بازیکنانم حاکم بود که توانستیم پس از آن بازی خوبی را ارائه دهیم اما تراکتورسازان در ضدحمله بسیار خطرناک بودند و ما بعد از ۳ گلی که عقب افتادیم تعویض‌های خوبی را انجام دادیم و با جنگیدن تا آخرین حد توان توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم.

وی سپس با تاکید بر اینکه باهمه این شرایط به تراکتورسازی بابت این بازی خوب و زیبا تبریک می گویم، افزود: آنها مدعی قهرمانی این فصل هستند و بازیکنان خوبی در اختیار دارند.

گل محمدی همچنین در خصوص تعویض های تونی نیز گفت: تعویض هایی که سرمربی تراکتورسازی انجام داد بیشتر برای کنترل بازی و وقت تلف کردن بود که آنها دنبال ضدحمله بودند و خوشبختانه در مقابل تعویض های ما جواب داد و تعویض های تراکتور جواب نداد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :