به گزارش تبریزمن، فردین عابدینی یکی از بازیکنان بومی تیم تراکتورسازی تبریز که در فصل سپری شده و در تعطیلات نیم فصل با قراردادی یک و نیم ساله به ترکیب سرخپوشان تبریزی اضافه شد، به دلیل مصدومیت نتوانست تیم را همراهی کند. عابدینی در گفتگو با خبرنگار تبریزمن در خصوص آخرین وضعیت خود گفت: با توجه به این که به دلیل کشیدگی رباط، موفق نشدم تراکتورسازی را تا پایان بازی های لیگ برتر همراهی کنم تمریناتم را به صورت انفرادی پی گیری کرده و با فیزیوتراپی و آب درمانی روند بهبود مصدومیت خود را سپری می کنم.

وی ادامه داد: اینکه در بازی های حساس و نتایج خوبی که تراکتورسازی در لیگ برتر بدست آورد، به دلیل مصدومیت همراه دیگر بازیکنان در زمین بازی حضور نداشتم بسیار نا امیدکننده بود اما در حال حاضر تمام تمرکز من روی تمرینات و بهبود وضعیتم می باشد تا در فصل آینده بتوانیم نتایج خوب و در خوری برای تراکتور بدست آوریم.

عابدینی همچنین در خاتمه افزود: یک سال دیگر از قرارداد من با باشگاه تراکتورسازی باقی مانده است و به احتمال بسیار زیاد تا آغاز بازی های فصل جدید، مصدومیت من نیز برطرف شده و آماده ی حضور در میدان مسابقه خواهم شد. امیدوارم با کسب قهرمانی در رقابت ها لیگ برتر اشک های هواداران را به لبخند تبدیل کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :