به گزارش تبریزمن، “شهرام دبیری” عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال و رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز با حضور در برنامه موج فوتبال شبکه سهند در مورد وضعیت فوتبال استان و حمایت شهرداری تبریز از باشگاه قدیمی ماشین سازی به سوالات مجری برنامه، میلاد وطن پرست پاسخ داد.

رفتار مهرداد پولادی مسئولین نظام وظیفه را پشیمان کرد

دکتر دبیری در مورد مشکل بازیکنان سرباز تراکتورسازی گفت: موضوع بازیکنان سرباز و عدم رضایت نظام وظیفه برای حضور بازیکنان تراکتورسازیدر لیگ ربطی به فدراسیون فوتبال نداشت و احساس میشود مسائلی که بعد از عدم بازگشت یکی از بازیکنان ملی پوش رخ داد باعث شد تا مسئولین نظام وظیفه با حضور بازیکنان سرباز در مسابقات بین المللی مخالفت کنند و برای فولاد هم تنها در یک بازی خانگی اجازه بازی را دادند، البته مسئولین استانی تمام تلاششان را برای حضور بازیکنان سرباز تراکتور در لیگ قهرمانان اسیا انجام دادند ولی نتوانستیم نتیجه ای بگیریم.

دبیری

با حمایت شورا و شهرداری تمامی بدهی های ماشین سازی را دادیم

رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز در مورد وضعیت باشگاه قدیمی ماشین سازی گفت: سال گذشته شورای سازمان ورزش شهرداری تصمیم گرفت از ماشین سازی حمایت کند که امسال بدهی های گذشته ماشین را دادیم و تیم در لیگ دسته دو حضور یافت.

در صورت حفظ سهمیه ماشین سازان در لیگ دسته یک شرکت میکند

وی اینچنین ادامه داد که: در جلسه ی دیگری تصمیم گرفتیم که اگر تیم شهرداری در دستهیک ماند همان تیم شهرداری را با نام ماشین سازی و زیر نظر شهرداری در لیگ دسته یک شرکت دهیم.قرار نبود تیم شهرداری منجل شود بلکه قرار بود اگر انشاله تیم در دسته یک ماند با نام ماشین در لیگ شرکت کند.هر تیم حداکثر تلاشش را برای موفقیت انجام میدهد، از سرپرست گرفته تا بازیکن تلاش میکنند تا هم برای آینده شان خوب باشد و هم با موفقیت در تیم باطبع پاداشی برای آنها در نظر گرفته میشود..قرار نبود این تیم منحل شود که بخواهد روحیه بازیکنان شهرداری تضعیف شود.

کادر فنی فعلی شهرداری نمیتواند برای عدم نتیجه گیری فرافکنی کند

دبیری در مورد توجیح کادر فنی شهرداری برای عدم نتیجه گیری در بازیهای انتهایی لیگ نیز گفت: دوست نداریم فرافکنی شود و گفته شود که تیم شهرداری بخاطر این مسائل سقوط کرد ولی تصمیم برای دسته یکی شدن ماشین سازی در فصل بعدی جدی است.

سه سال از ماشین حمایت کردیم/واگذاری ماشین سازی به بخش خصوصی نتیجه ی خوبی ندارد

مدیرعامل باشگاه دبیری تبریز گفت: سه سال از تیم ماشین سازی حمایت کردیم ولی دست تنها نمیشود در سطح حرفه ای فعالیت نمود و نیاز به برخی حمایت ها می باشد.بعد از ما تیم به بخش خصوصی از طریق هیات فوتبال واگذار شد ولی نتیجه ای نگرفت اما امسال با حمایت شهرداری تیم توانست نتایج بهتری بگیرد و دوباره نام و اعتبار ماشین سازی زنده شد.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: از تماشاگران خونگرم تراکتورسازی انتظار داریم سه شنبه این هفته با حضور در ورزشگاه شهرداری را حمایت کنند تا سهمیه لیگ یک را ازد دست ندهیم.

 

شهرداری چه سقوط کند و چه در لیگ بماندفصل آینده با نام ماشین بازی میکند

اما اگر تیم سقوط هم کند در لیگ دو یک تیم مدعی با نام ماشین و یک تیم بومی دوباره با نام ماشین حضور خواهند داشت.تا روزی که بر سر کار باشیم از ماشین سازی حمایت میکنیم و امیدواریم بعد از ما مسئولین وقت هم از ماشین سازان حمایت کنند.

عضو شورای شهر تبریز اظهار نمود: امیدواریم امسال با قهرمانی تراکتور کام هواداران و ورزش دوستان آذربایجان شیرین شود.دربی تبریز هم همانند سالهای گذشته دوستانه و در محیطی صمیمی ولی جدی تر برگزار میشود.امیدواریم گسرش هم با بقا در لیگ سهمیه دوم لیگ را نگه دارد.

برای میزبانی جام باشگاه های فوتسال آسیا تلاشی از سوی مسئولین ورزشی استان انجام نشد

دکتر دبیری در جواب اینکه آیا هیات فوتبال و اداره کل ورزش و جونان استان تلاشی برای دریافت میزبانی جام باشگاه های آسیا انجام دادند، گفت: با توجه به حضور نماینده تهران در این مسابقات احتمالا تمایل آنها به برگزاری مسابقات در اصفهان بخاطر نزدیکی به تهران بود ولی از طرف استان ما هم تلاشی برای دریافت میزبانی انجام نشده بود، قرار بود در جلسه این هفته هیات رئیسه فدراسیون صحبت هایی انجام دهم که متاسفانه میزبانی امروز اعطا شد.

رئیس شورای شهر تبریز در مورد دلیل انتخاب زمین چمن طبیعی بنیان دیزل برای بازی شهرداری بجای استادیوم باغشمال که داخل شهر است و استادیوم اختصاصی شهرداری گفت: در این مورد باید مربی تیم تصمیم گرفته و جوابگو باشد و دخالتی در این باره نمیکنیم.

نظر هیات رئیسه فدراسیون برای ادامه کار کی روش مثبت بود

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در مورد ادامه حضور کی روش در تیم ملی هم گفت: اولین جلسه ای که در مورد کی روش برگزار شد محصص به عنوان نماینده کمیته فنی در گزارشی اعلام کردند که ماندن کی روش بهتر است و ما هم همین تصمیم را گرفتیم، وزارت ورزش هم حمایت کردند.سه شنبه این هفته هم کی روش در جلسه هیات رئیسه حضور می یابد و برنامه هایش را اعلام میکند که امیدواریم نتایج خوبی با حضور کی روش برای تیم ملی کسب شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :