به گزارش تبریزمن، داوو نوشی صوفیانی دروازبان تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز پس از برتری در بازی دوستانه مقابل پاس همدان به خبرنگار تبریزمن گفت: با اردوهای آماده سازی و بازی های تدارکاتی که برگزار کرده ایم، به آمادگی ۸۰ درصد رسیده ام و در چند روزی که پیش رو داریم مطمئنا می توانیم به مرز آمادگی کامل برسیم. با این وضعیت شروع خوبی در رقابت های لیگ برتر خواهیم داشت.

وی در خصوص تیم امسال گسترش فولاد گفت: در فصل نقل و انتقالات نیرو های بسیار خوب و با تجربه ای جذب تیم شدند و هم اکنون گسترش فولاد ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه می باشد که مطئنا تاثیر زیادی در گرفتن نتایج خوب برای باشگاه خواهند داشت.

داود نوشی صوفیانی

نوشی صوفیانی ادامه داد: همه شرایط برای آغاز فصل خوب در تیم گسترش فولاد مهیا می باشد و در صورتی که اندکی شانس با ما یاری کند، خواهیم توانست بهترین نتایج را در رقابت های لیگ کسب کنیم و برای آذربایجان نماینده خوبی باشیم.

دروازبان سابق تیم تراکتورسازی در خاتمه در خصوص دربی زود هنگام آذربایجان نیز اظهار کرد: خوشحالیم که این بازی در هفته های ابتدایی برگزار شده و دیگر حرف و حدیثی باقی نمی ماند. اما بالاخره هر دو تیم از آذربایجان هستند و موفقیت هر دو باعث خوشحالی مردم خواهد شد. امیدوارم بازی خوبی را شاهد باشیم و دو تیم در سایر رقابت های خود نیز نتایج خوبی کسب کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :