نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: تا وقتی که خودمان را عقل کل بدانیم، درون مشکلات درجا می‌زنیم.

 

به گزارش تبریزمن، مسعود پزشکیان در نشست منطقه ای استانداران، سفرا و رووسای نمایندگی‌های جمهوری اسلامی ایران در کشورهای منتخب گفت: تمامی مشکلات موجود در جامعه ناشی از ناآگاهی، ناتوانی و بی توجهی به تخصص است.

 

وی افزود: عیب نیست که وقتی کسی نسبت به موضوعی، اطلاع و تخصص لازم را ندارد، بگوید نمی دانم و به دنبال یادگیری آن در نزد متخصصان برود.

 

وی با بیان اینکه گذشت آن زمانی که افرادی نسبت به هرچیزی، اظهار تخصص می کردند و خودشان را عقل کل می دانستند افزود: تا زمانی که خودمان را عقل کل بدانیم، نمی‌توانیم مشکلات موجود در کشور را رفع کنیم.

 

نائب رییس مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: برای رفع مشکلات جامعه، راهکارهای مختلفی وجود دارد؛ اگر یکی از روش ها کارساز نباشد روش بعدی قطعاً اثرگذار خواهد بود.

 

پزشکیان در ادامه سخنان خود با تاکید مجدد بر لزوم کسب علم و عدم اظهار نظر غیرکارشناسی ابراز کرد: برخی‌ها تلفظ کلمه‌ای را نمی‌دانند، ولی اصرار دارند که تمامی موضوعات مربوط به آن را زیر سوال ببرند.

 

به گفته نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی، ایران اسلامی می تواند بهترین باشد به شرطی که علم و تخصص تر در کشور نهادینه شود و هر کسی در رابطه با موضوعی اطلاعی ندارد، اظهار نظر نکند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :