تبریز همزمان با ایام عید سعید غدیر، میزبان جشن بزرگ ولایت است.به گزارش تبریزمن، جشن بزرگ عید سعید ولایت به همراه برنامه های مفرح و شاد در تبریز برگزار خواهد شد.

این برنامه به همت هیات انصارالحسین و وارثان ثارالله شاهد تبریز و با همکاری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز برنامه ریزی شده و اجرایی می شود.

این جشن ساعت ۲۰ روز عید سعید غدیرخم در محل مسجد صاحب الامر تبریز برگزار خواهد شد.

نورافشانی و برنامه های شاد به مناسبت عید سعید غدیر خم از جمله برنامه هایی است که در شب عید غدیر در تبریز برگزار می شود.

همچنین جشن بزرگ دیگری به این مناسبت به همت شهرداری تبریز، جامعه ایثارگران راهیان عاشورا و بنیاد فرهنگی حضرت زهرا(سلام الله علیها) تبریز از ۶ تا ۱۰ مهرماه امسال در مصلی امام خمینی(ره) شهر تبریز برگزار می شود.

مراسم روز دوشنبه(۶مهر) با سخنرانی حجت الاسلام خاتمی، امام جمعه زنجان و با مداحی ولی الله کلامی زنجانی برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام عاملی، امام جمعه اردبیل نیز در روز سه شنبه سخنران جشن عید غدیر خواهد بود و صمد قلیزاده به مدیحه سرایی می پردازد.

همچنین مراسم روز سوم در روز چهارشنبه(۸مهر) با سخنرانی حجت الاسلام کاظم صدیقی، امام جمعه موقت تهران و مداحی مهدی خادم آذریان برگزار می شود.

آیت الله محسن مجتهدشبستری، نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز پنجشنبه شب در این مراسم سخنران و مهدی خادم آذریان نیز مداحی می کنند.

مراسم جشن روز جمعه(۱۰مهر) نیز با حضور حجت الاسلام فروغی، امام جمعه موقت اردبیل و احمد بالایی برگزار می شود.

مراسم بزرگ جشن عید سعید غدیر خم، از روز دوشنبه(۶مهر) تا روز جمعه(۱۰مهر) در تالار مصلی امام خمینی(ره) شهر تبریز برگزار خواهد شد. شرکت برادران و خواهران در این مراسم بلامانع است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :