معاون پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: تبریز از فردا گرم‌تر می‌شود و سامانه بارشی که از هفته گذشته وارد استان شده بود درحال خروج از استان است.

به گزارش تبریزمن، محمد اشجعی با اعلام این خبر گفت: امروز تا شب چند درجه ای دمای هوای بیشتر مناطق شرقی و شمالی استان کاهش می یابد و از فردا هوا گرم تر می شود.

وی سپس با بیان اینکه امروز و همزمان با روز طبیعت در مناطق شرقی استان شاهد بارش باران و برف هستیم، افزود: هم اکنون آسمان بیشتر مناطق آذربایجان شرقی نیمه ابری است.

اشجعی ادامه داد: سامانه بارشی که از هفته گذشته وارد استان شده بود درحال خروج از استان است و از فردا از میزان ابرها کاسته می شود و دمای هوا افزایش خواهد یافت.

معاون پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه احتمال بارش باران در شهر تبریز وجود دارد، ادامه داد: در ارتفاعات استان احتمال بارش برف نیز قابل پیش بینی است.

وی سپس ادامه داد: باید رانندگان و مسافران نوروزی تجهیزات لازم برای سفر را به همراه داشته باشند.

اشجعی با اشاره به اینکه دمای هوای تبریز هم اکنون هفت درجه سانتی گراد بالای صفر است، افزود: سرعت باد در تبریز هم اکنون چهار متر بر ثانیه است و بیشینه دما در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱ و کمینه آن یک درجه سانتی گراد بالای صفر است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :