رئیس هیات ورزشی گلف آذربایجان شرقی با حضور در سازمان پارکها و فضای سبز تبریز از همکاری مهندس حسن زاده در راستای برگزاری شایسته مسابقات مینی گلف قهرمانی کشور در پارک ائل گلی تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش تبریزمن، مهندس عبدالله تقی پور رئیس هیات ورزشی گلف استان آذربایجان شرقی پیش از ظهر امروز – چهارشنبه ۱۳ مرداد- با حضور در سازمان پارکها ضمن قدردانی از مشارکت این سازمان در برگزاری شایسته مسابقات مینی گلف قهرمانی کشور  ، با اهدای تندیس یادبود از همکاری مهندس محمد حسین حسن زاده، مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری تبریز تبریز تقدیم کرد.

رئیس هیات گلف آذربایجان شرقی همکاری مناسب بین ارگان های مختلف را موجب وقوع اتفاقات خوبی دانسته و اظهار داشت: به طور حتم اگر مشارکت سازمان پارکها جهت تامین زمین مینی گلف پارک ائل گلی نبود، میزبانی تبریز از مسابقات مینی گلف قهرمانی کشور به طور شایسته میسر نمی شد.

مهندس عبدالله تقی پور ادامه داد: این هماهنگی های قابل تحسین بین سازمانی در حیطه ورزش گلف منجر به تبدیل شدن تبریز به یک برند در عرصه ورزش گلف شد.


وی یادآور شد: گرد هم آمدن امکانات مختلف در زمین مینی گلف ائل گلی مثل فضای میدان، آبشار، مجسمه مرتبط، نزدیکی به تالار برپایی مراسم و…همه همه باعث شده تا میدان مینی گلف ائل گلی به عنوان یک میدان استاندارد در سطح کشور باشد.

مهندس تقی پور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه امروز از فضای موجود در پارک ها می توان در زمینه های مختلف ورزشی بهره برد، تصریح کرد: در حقیقت رسالت اصلی ما توسعه فضای سبز است ولی در این بین اگر پارک های موضوعی را نیز مطرح کنیم، هیچ گونه منافاتی با یکدیگر ندارد چنانکه زمین مینی گلف پارک ائل گلی تبریز خود به تنهایی یک پارک موضوعی است.

معاون هماهنگی امور سازمان ها و شرکتهای شهرداری تبریز همچنین با اشاره به نزدیکی سال ۲۰۱۸ و انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی ، اظهار داشت: تبریز دارای پتانسیل های فراوان بالقوه ای است که با تبدیل کردن آنها به ویژگی های بالفعل می توان زمینه های تامین نیازهای گردشگران را تامین کرد.


همچنین مهندس محمدحسین حسن زاده نیز در این خصوص اظهار داشت: سازمان پارکها و فضای سبز تبریز همواره در پی ایجاد زمینه های مناسب برای ورزش های مختلف در پارکها و مخصوصا پارک بزرگ ائل گلی بوده است.

وی این سازمان را همراه سازمان ورزش و جوانان استان قلمداد کرد و افزود: برگزاری مداوم ورزش های همگانی مثل پیاده روی خانوادگی در ائل گلی، قایقرانی، مسابقات سه گانه، گلف ، فوتبال و…توسط سازمان پارکها و فضای سبز تبریز ، بخشی از اقدامات و فعالیت های این سازمان در اشاعه ورزش است.

مهندس حسن زاده میزبانی پارک ائل گلی از مسابقات مینی گلف قهرمانی کشور را اتفاقی مهم برای تبریز عنوان کرده و گفت: ایجاد زمین مینی گلف مطابق با استانداردهای روز در ائل گلی، اتفاق مبارکی است که می تواند نام تبریز را در این حوزه نیز ماندگار کند.

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز تبریز هماهنگی بین مجموعه ها و سازمان های مختلف را اصلی مهم برای تحقق چشم انداز سال ۲۰۱۸ خوانده و افزود: تامین زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری و هماهنگی کامل بین این امور، امری است که می تواند میزبانی شایسته از تبریز به عنوان پایتخت کشورهای اسلامی در سال ۲۰۱۸ را تحقق بخشد.

گفتنی است، مسابقات مینی گلف قهرمانی کشور به میزبانی شهر تبریز از ۶ تا ۸ مردادماه در مجموعه تفریحی توریستی ائل گلی با عنوان یادواره شهدای مدافع حرم استان آذربایجان شرقی با حضور ۲۰ استان کشور برگزار شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :