رئیس جامعه هتلداران ایران گفت : شهر تبریز در سال های اخیر در حوزه گردشگری خوش درخشیده است و امید می رود این روند صعودی تا سال ۲۰۱۸ نیز ادامه داشته باشد.
به گزارش تبریزمن، جمشید حمزه زاده افزود: جامعه هتلداران کشور نیز نگاه ویژه ای به شهر تبریز خواهد داشت و امید می رود در سال جدید شاهد جذب سرمایه گذاری در حوزه گردشگری باشیم.

حمزه زاده ادامه داد: برای میزبانی شایسته در سال ۲۰۱۸ ضرورت دارد مسئولان این حوزه در راستای احداث هتل های جدید و ارتقای کیفیت هتل های فعلی فعالیت داشته باشند و جامعه هتلداران ایران در خصوص همکاری با شهرداری تبریز و مدیرکل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی همکاری های لازم را داشته باشد.

وی با اشاره به حضور مستمر و تاثیرگذار شهرداری تبریز در نمایشگاه های گردشگری خاطر نشان کرد: شهرداری تبریز در سال اخیر با حضور در نمایشگاه های گردشگری داخلی و خارجی خوش درخشیده است و به حق می توان گفت با اداره کل میراث فرهنگی استان همراهی کرده است.

وی ادامه داد : حضور در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران و همچنین حضور در  نهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری کیش می تواند ظرفیت های گردشگری شهر تبریز را معرفی کند و جاذب سرمایه گذار و گردشگر در این حوزه باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :