به گزارش تبریزمن، دکتر شهرام دبیری رئیس هیئت تنیس استان آذربایجان شرقی در نشستی با حضور پیشکسوتان این رشته گفت: ما دور هم جمع شده ایم تا دوستی و صمیمیت بین ورزشکاران و تمام عزیزان در رشته تنیس را افزایش دهیم. هیچ خط قرمزی نداشته و خواسته ایم از تمام توان دوستان در هیئت استفاده کنیم وسعی کرده ایم اختلاف نظر های شخصی را کنار بگذاریم چرا که سلیقه ها متفاوت است.

IMG_6446

وی ادامه داد: خوشبختانه در بعضی از زمینه ها فعالیت های خیلی خوبی داشتیم. در توسعه اماکن ورزشی، تعداد زمین های تنیس در این دوره نسبت به دوره های قبل افزایش یافته و همچنین پشتیبانی خوبی صورت گرفته است. در بخش آقایان به خصوص در پایه ها، فعالیت های خیلی خوبی شروع کرده ایم. در بعضی از زمینه ها نیز عملکرد خوبی نداشتیم، از جمله در بخش قهرمانی خوب کار نکرده ایم دو از انتظار بودیم.

دبیری افزود: برای ما عیب است که تیم ها و بازیکنان ما جزء رده های برتر نباشند، حداقل باید در تیم های پایه عملکرد بهتری داشته باشیم. امیدواریم در آینده نه چندان دور تبریز را به عنوان قطب تنیس کشور معرفی کنیم و حتی مسابقات بین المللی به میزبانی تبریز برگزار کنیم و قطعا باید جایگاه تنیس استان و تبریز ارتقاء یابد.


دبیری

وی در ادامه صحبت های خود اظهار داشت: در بخش بانوان با توجه به هماهنگی هایی که وجود دارد فعالیت های خوبی صورت گرفته است ولی انتظار داریم ورزشکاران سازمان یافته را افزایش دهیم. علارغم علاقه ای که به این رشته دارم ولی مشغله کاری اجازه نمی دهد آنطور که باید و شاید وقت بگذارم و تنها سعی می کنم برنامه ریزی و پشتیبانی خوبی از هیئت انجام دهم.

رئیس هیئت تنیس استان بیان کرد: برادرم افشین دبیری در بیشتر کارها به من کمک می کند، از وی خواسته ام در این قسمت نیز مرا یاری کند و به عنوان نماینده تام الاختیار در هیئت تنیس استان حضور داشته و مشکلات و برخی اختلافات جزئی را از بین ببرد. امیدواریم با حمایتی که صورت می گیرد در دو سال آینده جهش بزرگی در این رشته شاهد باشیم و بتوانیم قطب تنیس کشور شویم.

IMG_6476

وی در پایان تصریح کرد: در جهت افزایش رتبه و رفع مشکلات از تمامی جامعه تنیس می خواهم حمایت و کمک خود را افزایش دهند. من شخصا از تنیس چیزی نمی خواهم و آمده ام کمک کنم تا شاید با حمایت های ما رشته تنیس پیشرفت کند. با افزایش اتحاد و دوستی سعی کنیم از تمامی پتانسیل ها استفاده و هر برنامه و پیشنهادی که دارید مطرح کنید تا با ایجاد راهکار و برنامه ریزی صحیح جایگاه تنیس استان را ارتقاء دهیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :