مدیر شکوفایی شهری کلانشهرهای  سازمان ملل متحد و قائم مقام بنیاد جهانی مدیران شهری از شهردار تبریز تقدیر کرد.

به گزارش تبریزمن، خانم کیمبرلی بیلمر که سال گذشته با حضور در تبریز با شهردار تبریز دیدار داشت با ارسال نامه ای از استقبال و پذیرایی گرم مجموعه شهرداری از میهمانان قدردانی کرد.

در قسمتی از این تقدیر نامه امده است: قبل از هر چیز دوست دارم شخصا از طرف خودم و همکارانم از شهردار محترم، مدیران و کارکنان شهرداری تبریز به خاطر استقبال صمیمانه و پذیرایی گرمشان کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم.

وی در ادامه نامه خود با اشاره به بازید یکروزه خود از آثار تاریخی و مناطق گردشگری شهر نوشته است:  بازدید اخیر من از شهر شگفت انگیز تبریز از لحظه ورود تا زمان خروج توام با لحظات گرم و دلپسند فراوانی بود.

در ادامه این نامه آمده است:  اگرچه این بازدید بسیار کوتاه بود، اما من به اندازه کافی خوش شانس بودم که بتوانم نگاهی هرچند کوتاه به به این شهر زیبا و منحصر بفرد که دارای فرهنگی غنی ، تاریخ شگرف و مهمان نوازی استثنایی است داشته باشم.

مدیر شکوفایی شهری کلانشهرهای  سازمان ملل متحد و قائم مقام بنیاد جهانی مدیران شهری  در پایان این نامه آورده است: من به ویژه از معماری هنرمندانه و از حس رویایی موجود در شهر که در زمان پیاده روی در شهر دریافت کردم لذت بردم.

تبریز به واقع شهری است که هر فردی در دنیا در طول عمر خود باید دیدار آنرا حداقل یک بار تجربه کند و من بی صبرانه منتظر روزی هستم که بتوانم مجددا به این شهر شورانگیز سفر کنم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :