مدرس فدراسیون پرورش اندام و بدنسازی  گفت: استقبال بانوان نسبت به آقایان بسیار بهتر بود و خانم‌ها در این سمینار کنجکاوتر و به‌روزتر از آقایان بودند که این نشان می‌دهد رشته پرورش اندام و بدن‌سازی در بین خانم‌ها هم طرفداران زیادی دارد.

به گزارش تبریزمن، امیر سرشین مدرس فدراسیون پرورش اندام و بدنسازی و مسئول کمیته آموزش این فدراسیون در گفت‌وگو با تبریز من در مورد برگزاری سیمنار علوم و مبانی تمرینات مقاومتی در تبریز گفت: فدراسیون پرورش اندام و بدنسازی مربیان خود را به‌عنوان سرمایه‌های خود می‌داند و با برنامه‌ریزی‌های دارد تلاش می‌کند این رشته را به جایگاه اصلی واقعی خود برساند که یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های فدراسیون در این جهت برگزاری سمینارهای مختلف برای افزایش آگاهی و اطلاعات مربیان است.

وی افزود: سطح علمی مربیان حاضر در سمینار بسیار خوب و بالابود و استقبال مربیان هم بسیار خوب بود که من در کمتر استانی چنین استقبالی را از سیمنار های که در کل کشور داشتیم دیده بودم و به‌جرئت می‌توانم بگویم عملکرد هیئت در این زمینه بسیار عالی بوده که امیدوار هستیم این روند ادامه داشته باشد.

مدرس فدراسیون پرورش اندام و بدنسازی  گفت: سمیناری که داشتیم از سطح بسیار بالایی برخوردار بود و مربیان حاضر در این سمینار هم با سؤالات که داشتند نشان دادند در تلاش هستند تا به نکات و مسائل روز در مورد این رشته دست پیدا کنند و این هم یک نقطه بسیار مثبت برای تبریز است که در کمتر شهرهای چنین شور اشتیاق در بین مربیان وجود دارد.

وی تصریح کرد: استقبال بانوان نسبت به آقایان بسیار بهتر بود و خانم‌ها در این سمینار کنجکاوتر و به‌روزتر از آقایان بودند که این نشان می‌دهد رشته پرورش اندام و بدنسازی در بین خانم‌ها هم طرفداران زیادی دارد و روزبه‌روز بیشتر هم می شو که در این مورد عملکرد هیئت بسیار خوب بوده است .

سرشین گفت: با توجه به استقبال خوب مربیان از سمینارها این نشان‌دهنده این است که استان تبریز ظرفیت بالایی در پرورش اندام و بدنسازی دارد که در بخش بانوان این مسئله بیشتر به چشم می‌خورد و در بخش بانوان هنوز خیلی جای کار دارد که هیئت می‌تواند با برگزاری چنین سمینار و کلاس‌های مربیان خوب خانم را تربیت کند و در اختیار جامعه قرار دهد.

 وی تأکید کرد: مطالبی که ما در درس گروهی‌ها در اختیار مربیان قرار می‌دهیم به‌روز هستند و یکی از اصلی هدف ما هم این است که مربیان به‌روزی داشته باشیم و باید مربیان از آن‌ها به‌خوبی استفاده کنند تا اطلاعات آن‌ها هم به‌روزتر شود و هم به سطح بالایی برسند.

وی در مورد فرهنگ‌سازی درست این رشته در بین مردم گفت: فرهنگ‌سازی صحیح باید اول در بین مربیان ایجاد شود و در مرحله بعد باید محیط سالمی برای این رسته ورزشی داشته باشیم که در کنار این مسائل فدراسیون با برنامه‌ریزی‌های که داشته و دارد تلاش خواهد کرد دید مردم را نسبت به این رشته تغییر دهد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :