مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز از رقابت ۸۰۰ آتش‌نشان از ۴۲ شهر در یازدهمین المپیاد عملیاتی ورزشی آتش نشانان کشور خبر داد.

به گزارش تبریزمن، آتش‌پاد داود طالب‌نژاد گفت: این المپیاد را سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از ۸ تا ۱۵ مهر در تبریز برگزار میکند.

وی با بیان این‌که مسابقات این دوره در هشت رشته و در دو گروه شامل مسابقات تخصصی و مسابقات عمومی برگزار می شود، گفت: مسابقات تخصصی آتش نشانان و امدادگران در گروه اول شامل، صعود و فرود ، تخلیه اضطراری از ساختمان، طناب کشی و شنای ۴۰۰ متر کرال سینه است که در ورزشگاه تختی تبریز برگزار می‌شود.

طالب‌نژادگفت مسابقات گروه دوم نیز در رشته های دوی ۱۰۰ متر، ، دوی ۴ در ۱۰۰متر امدادی، آبرسانی با موتور پمپ و عملیات ترکیبی امداد و نجات و اطفای آتش سوزی در مجموعه ائل‌گلی برگزار خواهد شد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تبریز ، ایجاد مهارت، دقت و افزایش سرعت عمل، بالا بردن توان عملیاتی و افزایش اعتماد عمومی به توانمندی آتش نشانان و امدادگران کشور و تبادل اطلاعات و انتقال تجارب بین آتش نشانان را از اهداف کلی المپیاد آتش نشانان کشور عنوان کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :