بیست و ششمین جشنواره علمی، ادبی و هنری دانشجویان و معلمان دانشگاه فرهنگیان کشور به میزبانی تبریز طی روزهای آتی برگزار می شود.

به گزارش تبریزمن، معاون آموزشی، فرهنگی و پژوهشی پردیس علامه امینی با اعلام این خبر افزود: بیست و ششمین جشنواره علمی، ادبی و هنری دانشجویان و معلمان دانشگاه فرهنگیان کشور در دو بخش جداگانه خواهران و برادران از ۱۲ مرداد ماه سال جاری شروع به کار می کند.

 اکبر ابراهیمی اورنگی خاطر نشان کرد: بعد از داوری نهایی آثار، دانشجویان دختر راه یافته به مرحله کشوری از تاریخ ۱۳ تا ۱۵ مرداد ماه و دانشجویان پسر از تاریخ ۱۹ تا ۲۱ مرداد ماه برای انجام رقابت های نهایی در جشنواره علمی، ادبی و هنری در تبریز حضور می یابند.

مسئول کمیته علمی و آموزشی بیست و ششمین جشنواره علمی، ادبی و هنری دانشگاه فرهنگیان رقابت در این جشنواره را در ۲۷ رشته؛ تحقیق و پژوهش، مقاله نویسی، نقد و بررسی کتاب، تلخیص کتاب، تولید نرم افزار، وبلاگ نویسی، تولید بازی های رایانه ای، پویا نمایی، شعر، داستان نویسی، فیلم نامه نویسی، نمایشنامه نویسی، نشریه دانشجویی مکتوب، نشریه الکترونیکی، طراحی، نقاشی، خوشنویسی، خط تحریری، عکاسی، طراحی پوستر، تذهیب، معرق، تئاتر، نمایش عروسکی، سرود، فیلم کوتاه و نماهنگ اعلام کرد.

وی با اشاره به اینکه در بخش خواهران ۲۸۵ نفر و در بخش برادران ۲۹۰ شرکت کننده در محل پردیس فاطمه الزهرا (ص) تبریز ظرف شش روز به رقابت می پردازند، از تدارک برنامه های متنوع تفریحی، جنگ شادی، تبریز گردی و برگزاری کارگاه آموزشی برای تمام رشته ها در روز آخر جشنواره برای تمام شرکت کنندگان خبر داد و یادآور شد: با توجه به اینکه تبریز در سال ۹۳ نیز میزبانی جشنواره علمی، ادبی و هنری دانشگاه فرهنگیان را بر عهده داشت، امسال با اتکا به تجربیات سال پیش و رفع نواقص موجود، سعی در برگزاری هرچه باشکوه تر این جشنواره دارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :