بهروز خاماچی با بیان اینکه باید جاهای تاریخی شهرمان را به دنیا نشان دهیم، ادامه داد: تبلیغات برای تبریز۲۰۱۸ ضروری است. چاپ کتاب نیز باید فراموش نشود. باید همه نهادها و شهرداری تبریز و استانداری تعامل همه جانبه ای با یکدیگر داشته باشند.

تبریزمن، سرویس شهری: عضو شورای شهر تبریز در گفتگو با تبریزمن ادامه داد: در شهر اصفهان تعامل همه جانبه ادارات و شهرداری بیشتر از تبریز است. از مسئولان انتظار داریم تا بیشتر از اینها به موضوع مهم تعامل بین دستگاه های اجرایی و خدماتی در تبریز توجه کنند. یکی از دلایل پیشرفت اصفهان نیز همین مورد است که نهادهای دولتی با شهرداری ارتباط نزدیکی دارند.

عضو شورای شهر تبریز با تاکید بر اینکه گردشگری تبریز در تمام ایران بی نظیر و شناخته شده است، افزود: تبریز را در جهان می شناسند، باید برای گردشگرانی که در سال ۲۰۱۸ به تبریز می آیند سنگ تمام گذاشت و تمام امکانات را برایشان فراهم نمود.

خاماچی با بیان اینکه شهرداری و شورای چهارم تبریز موفق عمل کرده اند، افزود: در دوره های قبلی شورا فقط وعده و وعید داده می شد درحالیکه در دوره فعلی شاهد تعامل خوبی بین مجموعه شهرداری و شورا بودیم که همین پروژه های عمرانی و اجتماعی و فرهنگی نتیجه همکاری شورا و شهرداری است.

این عضو شورای شهر تبریز سپس ادامه داد: تعداد زیادی روگذر و پل در این دوره ساخته شد و باعث کاهش ترافیک در نقاط مختلف تبریز شد. مراکز اقامتی و سیاحتی زیادی نیز ایجاد شد که نیاز است بازهم ساخته شود چراکه تبریز باید در سال ۲۰۱۸ از گردشگران خارجی و داخلی میزبانی کند.

وی سپس ادامه داد: هیچ شهری در ایران به اندازه تبریز ویرانی و خطر ندیده است. ۶ بار روس ها به تبریز حمله کرده اند، ۱۵ بار عثمانی ها به تبریز حمله ور شدند، ۱۵ زلزله مخرب تبریز را ویران کرده و با همه این شرایط و ویرانی ها هم اکنون شاهد تبریزی زیبا و مدرن هستیم.

خاماچی سپس به حضور مردم تبریز و آذربایجان در جنگ تحمیلی اشاره کرد و گفت: تبریز و آذربایجان نگهبان استقلال ایران است و در همه دوران ها این را اثبات کرده اند پس باید در زمان حاضر نیز فرقی بین شهرهای مختلف گذاشته نشود و امکانات دولتی به همه نقاط مختلف کشور به صورت عادلانه اختصاص یابد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :