رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی کلان شهر تبریز، پرداختن به حواشی و جزئیات و غفلت از مسائل کلان را عامل خسران مدیریت شهری و توسعه ی تبریز دانست.

به گزارش تبریزمن، سعید حاجی زاده در جلسه ی صحن شورا با اشاره به افزایش سهم درآمدهای مالیاتی استان در لایحه ی بودجه سال ۹۶ گفت: افزایش سهم درآمدهای مالیاتی استان و به تبع آن تبریز در حالی صورت می گیرد که گفته می شود در این زمینه از متوسط کشوری هم بالا زده ایم و رتبه ی نخست را داریم!

وی از تصمیمات پی در پی کلان به ضرر مدیریت شهری و توسعه ی تبریز انتقاد کرد و افزود: چندی پیش هم در ابلاغیه ی الگوی سازمانی جدید شهرداری ها، حذف معاونت فرهنگی و اجتماعی، ابلاغ شد و همه ی این ها نتیجه ی بی توجهی به مسائل کلان است.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی کلان شهر تبریز گفت: بارها تذکر داده ام که شورا در مسائل کلان شهری از مدیریت اجرایی و نمایندگان مجلس مطالبه کند و کمک بگیرد، استاندار محترم و نمایندگان مجلس را دعوت کنیم تا مسائل را با آن ها در میان بگذاریم و بخواهیم پی گیر مسائل باشند.

حاجی زاده افزود: متاسفانه اعضای محترم شورا و هیات رئیسه ی محترم همچنان به این موضوع بی توجه هستند و همان طور که پیش تر نیز گفته ام شورا دچار نوعی نگاه سطحی و جزئی شده و از کلان نگری دور مانده است؛ گویا کار ما صرفا تصویب چند لایحه ی هبه برای فلان شخص و فلان انجمن و اداره و …. است!

وی تاکید کرد: همه ی ما اعم از مسئولان اجرایی، نمایندگان مجلس و اعضای شورای شهر باید در مقابل مردم پاسخگو باشیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :