رئیس فدراسیون هندبال گفت: تبریز همیشه در میزبانی مسابقات هندبال شرایط ایده آلی را داشته و این شهر پتانسیل بالایی برای مزبانی مسابقات مهم تر و بین المللی را نیز دارد.

به گزارش تبریزمن، ابوالحسن مهدوی رئیس فدراسیون هندبال در حاشیه تورنمت هندبال تبریز در مورد برگزاری این مسابقات اظهار داشت:این مسابقات قرار بود با حضور تیم های خارجی برگزار شود و توافق با کشور های اسپانیا و لهستان داشتیم که با برگزاری اردو هایی تیم های  ملی نوجوانان و جوانان ما به این کشور ها سفر کردند ولی این کشور ها برای حضور در این مسابقات به ایران نیامدند .

وی افزود: دلیل حضور نیافتن این کشور ها در این مسابقات را مسائل امنیتی عنوان کردند و شاید مسئله فرودگاه استانبول دلیل اصلی حضور پیدا نکردن این کشور ها در این تونمنت بود.

مهدی گفت:تیم های نوجوانان و جوانان ما برای راهی مسابقات آسیایی خواهند شد و برگزاری این اردو برای آمادگی و رسیدن این تیم ها به شرایط ایده آل بسیار خوب خواهد بود

این مسابقات با حضور تیم ملی ب ایران ، تیم جوانان و نوجوانان ایران و تیم منتخب تبریز از ۱۸ تا ۲۰ تیر ماه در سالن پورشریفی تبریز برگزار می شود که با رگزاری این مسابقات آمادگی بازیکنان برای مسابقات اصلی بدست خواهد آمد و این هدف اصلی ما از برگزاری این اردو است.

وی در مورد میزبانی تبریز تصریح کرد: تبریز در میزبانی هندبال همیشه نشان داده است توانایی بسیار بالایی را دارد و برگزاری این چنین مسابقاتی برای تبریز زیاد سخت نیست و از همه عوامل و دست اندرکاران این شهر به خاطر میزبانی خوبی که داشته اند نهایت تشکر و قدردانی را دارم.

وی تاکید داشت: حضور پیشکسوتان بزرگ تبریز برای تماشای این مسابقات از نکاتی بود که بسیار خوب بود و با حضور پنین افرادی در کنار ورزش می توانیم زمینه های پیشرفت را برای تمامی رشته های ورزشی به خصوص هندبال هموار تر کنیم.

مهدوی گفت:در چند سال اخیر تیم های نوجوانان و جوانان ما پیشرفت بسیار خوبی را داشته اند و از نظر سطح فنی نیز به شرایط ایده آلی رسیده اند که امیدواریم با برگزاری چنین مسابقاتی آمادگی این تیم ها از این نیز بیشتر شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :