مجتبی ساعی طراح شیوه تبلیغات پاک گفت: تبلیغات کاغذی و بنر تهدیدی برای محیط زیست است و برای همین تلاش کرده ایم که برای اولین بار در کشور شیوه تبلیغات پاک را در شهر تبریز اجرا کنیم.

مجتبی ساعی در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، اظهار داشت: امروزه تبلیغات بنر و کاغذی به جهت کارایی محدود خود و جنس موادی که از آن تشکیل یافته اند، برای محیط زیست بسیار خطرناک است و سلامت و حیات محیط زیست را تهدید می کند.

وی با بیان اینکه شیوه تبلیغات پاک برای اولین بار در تبریز برگزار می شود، افزود: این طرح در دو روز اول در برج بلور برگزار می شود و سپس در نقاط مختلف شهر تبریز ازجمله لاله پارک و ائل گلی نیز برگزار خواهد شد.

مجری و طراح شیوه تبلیغات پاک با اشاره به اینکه این طرح به مناسبت هفته محیط زیست در تبریز برگزار می شود، ابراز داشت: بهره وری به تبلیغات و کاهش آلاینده ها و خطرات تبلیغات به محیط زیست یکی از تاکیدات در حفظ سلامت محیط زیست است که توانسته ایم با اجرای شیوه تبلیغات پاک در تبریز گامی درجهت پاک و سالم شدن تبلیغات در شهر تبریز و زیباترشدن فضای شهر تبریز و مهمتراز همه حفظ محیط زیست برداریم.

ساعی سپس درخصوص مزایای دیگر این طرح گفت: این طرح جایگزین داربست ها خواهد شد چراکه داربست ها شیوه تبلیغاتی قدیمی است و باعث مخدوش شدن فضای شهر تبریز می شود و جذابیتی هم برای شهروندان ندارد، درحالیکه تبلیغات پاک طرحی است که در آن نور را بر روی ساختمان ‌های بزرگ منعکس می کنیم و این امر باعث ارتقای جلوه بصری شهر می ‌شود و همچنین باعث افزایش تاثیر پذیری شهروندان و مخاطبان می شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :