مدیرکل امور اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: تبیین عبرت های جنگ تحمیلی از مهم ترین اهداف بزرگداشت این هفته است.

به گزارش تبریزمن، حسن استوارآذر روز سه شنبه در نشست هماهنگی ستاد گرامی داشت هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: زحمات ایثارگران و رزمندگان در ایام دفاع مقدس امروز به نتیجه رسیده و نظام مقدس جمهوری اسلامی به جایگاه رفیع در عرصه جهانی دست یافته و در تمامی عرصه ها حرف های زیادی برای گفتن دارد.

وی، گرامی داشت ایام باعزت هفته دفاع مقدس را وظیفه ای همگانی دانست و گفت: باید در راستای گرامی داشت حماسه آفرینی های آن دوران و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان و نوجوان، نقش آفرین باشیم.

استوار آذر با تاکید بر اجرای هرچه باشکوه تر برنامه های هفته دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: در قالب اجرای برنامه های متنوع در این هفته باید از ظرفیت هنرمندان استان در راستای انتقال و به نمایش گذاشتن رویدادهای دوران دفاع مقدس بهره مند شویم.

وی ضمن گرامی داشت هفته دولت و سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر و روز مبارزه با تروریسم، افزود: هفته دولت فرصتی است تا دولتمردان عملکرد خود را ارایه و ارتباط خود با مردم را تقویت کنند.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی ادامه داد: همان طور که رهبر معظم انقلاب اشاره کرده اند، هفته دولت سالگرد تولد دولت نیست، بلکه برای گرامی داشت روز شهادت و بر همین اساس هفته دولت ایامی برای افتخارآفرینی است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :