صمد پورسیدی موفقیت‌هایش را مدیون تجربه قادر میزبانی می‌داند.

به گزارش تبریزمن، صمد پورسیدی پس از پایان مرحله پنجم تور دوچرخه سواری ایران – آذربایجان، اظهار کرد: خوشبختانه تا این‌جای کار توانستم با کمک هم‌تیمی‌هایم در شهرداری تبریز، چهار پیراهن رنگارنگ تور را به تن کنم و اگر فردا نیز بتوانم عملکرد خوبی داشته باشم، می‌توانم این عناوین را برای خودم نگه دارم.

وی افزود: با فاصله‌ای که تیم شهرداری تبریز از سایر تیم‌ها گرفته است، به نظرم می‌توانیم عنوان نخست تیمی سی و یکمین دوره تور دوچرخه‌سواری ایران – آذربایجان را کسب کنیم که جا دارد از سایر اعضای تیم نیز تشکر کنم.

پورسیدی تاکید کرد: تجربه قادر میزبانی، کاپیتان تیممان نیز در کسب این عناوین بسیار با اهمیت بود، چرا که او در هر مسابقه، برای تیم از جان مایه می‌گذارد و رمز موفقیت تیم ما، این است که فرقی نمی‌کند چه کسی اول شود و همه برای هم کار می‌کنیم.

وی بیان کرد: از برگزارکنندگان این تور که رقابت بسیار امن و سالمی را تدارک دیده‌اند، تشکر می‌کنم و امیدوارم سطح این مسابقات، هر سال بهتر از قبل شود.

رکابزن طلایی تیم شهرداری تبریز، در خصوص قطعی شدن حضورش در المپیک گفت: یکی از ملاک‌های انتخاب نفرات اعزام به المپیک ریو، همین تور بود و با نتایجی که گرفتم، حضورم در المپیک قطعی شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :