به گزارش تبریزمن، تمرینات صبح گاهی تراکتورسازی صبح امروز از ساعت ۹ در زمین چمن اختصاصی کمپ باشگاه آغاز شد و شاگردان امیر قلعه‌نویی تمرینات خود را پیگیری کردند.

در این تمرین نیز سرخ پوشان تمرینات بدن‌سازی را در دستور کار خود قراردادند تا وضعیت بدنی خود را محیای نیم‌فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر کنند.

همچنین، تمرین نوبت عصر سرخ پوشان در روز سه‌شنبه از ساعت ۱۵ و ۳۰ برگزار شد که بازیکنان تیم پس از گرم کردن ابتدا کار را با تمرینات بدن‌سازی زیر نظر بیاض پورممی آغاز کردند.

در ادامه رحمان رضایی با استفاده از تجربه اروپایی خود تمرینات خاصی برای بازیکنان در نظر گرفت و سرخ پوشان زیر نظر وی به‌مرور تمرینات پرداختند.

درنهایت امیر قلعه‌نویی مدیریت تمرینات را بر عهده گرفت و بازیکنان تیم به‌صورت ۴ تیم تقسیم شدند و تمرینات خاص مربی خود را به اجرا گذاشتند.

تمرینات بدن‌سازی سرخ پوشان صبح دیروز پیگیر شد و شاگردان امیر قلعه‌نویی از ساعت ۹ صبح راهی سالن بدن‌سازی شدند.

در این تمرین که بیاض پورممی مدیریت تمرینات بدن‌سازی را بر عهده داشت بازیکنان تیم کار با وزنه را زیر فشار تجربه کردند و امیر قلعه‌نویی بر عملکرد شاگردانش نظارت کرد.


این تمرین تیم بیش از یک ساعت به طول انجامید و در پایان تمرین علی حمودی و مهدی کیانی بار دیگر زیر نظر مربی بدن‌ساز تیم تمرینات بدن‌سازی اختصاصی را انجام دادند.

تمرینات تیم تراکتورسازی در روزهای اخیر در دو نوبت صبح و بعدازظهر پیگیری می‌شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :