در مراسمی که با حضور معاون رئیس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار شد از هنرمند آذربایجان شرقی به عنوان صادرکننده نمونه شیشه به کشور آلمان تقدیر شد.

به گزارش تبریزمن، “بهمن باقری” در رشته شیشه از استان آذربایجان شرقی موفق شد به عنوان صادرکننده نمونه شیشه به کشور آلمان لوح تقدیر و تندیس این آئین را به خود اختصاص دهد.

این گزارش حاکی است، مراسم تجلیل از صادرکنندگان و تولیدکنندگان برتر صنایع دستی کشور با حضور مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، اسدالله عسگراولادی رئیس اتاق بازرگانی و صنایع ایران و چین، شهیندخت مولاوردی معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده، ولی الله افخمی معاون وزیر و رئیس سازمان توسعه تجارت ایران، مجیدرضا حریری رئیس انجمن صادر کنندگان صنایع دستی، بهمن نامورمطلق معاون صنایع دستی، صادرکنندگان ، تولیدکنندگان و فعالان این حوزه در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی ایران برگزار شد.

در این مراسم صادرکنندگان برتر صنایع دستی به این ترتیب، عبدالصمد رحیمی در رشته زیورآلات سنتی از استان خراسان رضوی به عنوان صادرکننده نمونه سنگهای قیمتی، نیمه قیمتی و سرویس‌های نقره به کشور اندونزی، بهمن باقری در رشته شیشه از استان آذربایجان شرقی به عنوان صادرکننده نمونه شیشه به کشور آلمان، مالک کرمی و امیر رمضانی در رشته پای پوش‌های سنتی از استان کرمانشاه صادرکننده نمونه گیوه به عراق، در رشته سفال و سرامیک، عادل بشیری  و مهدی اعلمی از استان همدان و حسین خانی از استان تهران صادرکننده نمونه سرامیک دست ساز به کشورهای عراق، قطر و سوئد، در رسته دست بافته های داری حمید ذوالانواری و علی حق نگهداری صادرکننده نمونه گلیم و زیلو به کشورهای آلمان، بلژیک و سوئیس، معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند.

فروشندگان برتر صنایع دستی، علی زابلیان از اصفهان به عنوان فروشنده و تولیدکننده، مصطفی فیضیان از استان تهران به عنوان فروشنده و رسول نظری از استان چهارمحال و بختیاری فروشنده صنایع دستی، زهرا غلامی از استان قم و آرش حیدریان از استان تهران تجلیل شدند.

در بخش فعالان تجارت الکترونیک، نرگس شایق مدیرعامل سایت آرانیک با ۱۱ سال سابقه فعالیت، سید مرتضی نقیبی مدیرعامل سایت چونک و سعید محمدی مدیرعامل سایت دیجی کالا، لوح تقدیر و تندیس خود را از معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دریافت کردند.

همچنین در این مراسم از لاهوتی رئیس کنفدراسیون صادرات ایران، گره کانی نژاد رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت، سهیلا جلودارزاده مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت و یزدانی معاون توسعه مدیریت و امور استانهای وزارت صنعت، معدت و تجارت تجلیل شدند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :