جمعی از بازاریان و اصناف تبریز ، به دلیل پوشش مناسب و انعکاس عزاداری های دستجات حسینی در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان ، از صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی تجلیل کردند .

به گزارش تبریزمن، رئیس هیات های مذهبی آذربایجان شرقی در این نشست گفت : صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی امسال برای پرداختن به عزاداری های استان توجه ویژه ای نشان داد و در هر کجا صدای هیئت های حسینی به گوش می رسید دوربین صدا و سیما هم در آنجا حضور داشت و این نشان از لطف و ادارت این سازمان به حضرت اباعبدالله حسین (ع) است .

صمد قلی زاده افزود : صدا و سیما توانست با پوشش خبری و انعکاس مناسب هفتم محرم و عزاداری های شهرستانها و بازار تاریخی تبریز ، هیئت های مذهبی و عاشورایی استان را بیش از پیش به مردم معرفی کند .

1 2 (1)
مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی هم گفت : امسال تلاش کردیم بیش از ۱۰۰ عنوان برنامه در رابطه با قیام حضرت اباعبدالله حسین (ع) در بخشهای مختلف صدا ، سیما و خبر تولید و از چند روز مانده به ایام محرم پخش کنیم .

سید محسن لطیفی افزود : صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی توانست در رادیو با ۵۸ عنوان برنامه ، در سیما با ۱۹ عنوان برنامه ، در خبر با ۱۵۰ مورد پوشش خبری ، در رادیو برون مرزی با ۱۵ عنوان برنامه و همچنین ۵۶ برنامه که مربوط به شهرستانها بود ، به صورت برنامه های تولیدی و زنده در این ایام ، کنار مردم و هم استانی های عزیز باشد .

وی رویکرد اصلی صدا و سیمای استان را شناسایی ظرفیت های آذربایجان شرقی در زمینه های مختلف دانست و خاطر نشان کرد : علاوه بر پخش عزاداری ها ، صدا و سیما توانست با دوبله سریال های تاریخی و فاخر از جمله معصومیت از دست رفته و مختارنامه در این ایام در خدمت مردم باشد .


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :