به گزارش تبریز من،دکتر اکرم حضرتی عضو شورای اسلامی شهرتبریز بمناسبت روز زن با حضور در سازمان آرامستان های شهرداری تبریز با بانوان تطهیر کننده این سازمان دیدار کرد .
حضرتی با تبریک میلاد باسعادت حضرت فاطمه (س) و روز زن ابراز داشت: به دلیل اهمیت کار شما اولین محلی که برای تبریک در مجموعه شهرداری در آن با افتخار حاضر شدم این سازمان است .
وی ضمن تاکید بر اینکه ارزش کاری شما بیشتر از میزان حق الزحمه ای است که دریافت می کنید تصریح کرد: فارغ از مباحث مالی قطعا این یک توفیق الهی است که در جوار مزار شهدا حضور دارید و کار میکنید؛ آرزو میکنم همه ما از شفاعت شهدای بزرگوار در روز محشر برخوردار شویم.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تبریز در ادامه با تبریک روز زن به بانوان حاضر اظهار داشت: زنان سرزمین ما با وفاترین و پاک ترین زنان جهان هستند و دارای قابلیت ها و توانایی های بالایی می باشند که می توانند همزمان چند نقش را به عهده بگیرند. شما نمونه بارز زنان توانمند جامعه هستید که قدرت قبول چند مسئولیت را دارید .
حضرتی ادامه داد: هر چند نمی شود عظمت کار شما را ترسیم کرد ولی امروز از طرف شهردار تبریز، رئیس شورای شهر و در کل از طرف تمام شهروندان از زحمات شما تقدیر و تشکر میکنم .
وی در بخش دیگری از سخنان خود میزان رضایت مندی از این سازمان را بالا دانست و تصریح کرد: این رضایت مندی نتیجه فعالیت تمام کارکنان این سازمان است و جا دارد از شما و کلیه مدیران این مجموعه تشکر کنیم.

شایان ذکر است دکتر حضرتی در این دیدار با اهدای لوح یادبود به ۸ بانوی تطیرکننده سازمان آرامستان های شهرداری تبریز از زحمات آنان تجلیل کرد .
وی در خاتمه با حضور بر سر مزار بانوان شهید ۸ سال جنگ تحمیلی به مقام شامخ آنان ادای احترام کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :