دکتر شهرام دبیری و دکتر علیرضا رحیمی طی مراسمی بصورت شخصی از نفر اول کشوی کنکور تجربی و نفر اول منطقه ای کنکور تجربی با اهدای لوح و سکه تقدیر نمودند.

به گزارش تبریزمن، رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز به همراه مدیر کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز در مراسمی که برای تقدیر از نجبه های علمی استان و نفرات برتر کنکور در تبریز برگزار گردید از سارا همتی نفر اول کنکور تجربی کشور و نیز صبا فکروند نفر اول منطقه ای کنکور تجربی تقدیر نمودند.

در این مراسم که در تالار معلم تبریزبرگزار شد دکتر دبیری طی سخنانی درخشش دوباره جوانان تبریزی در رشته ی تجربی را گامی جدید در تبدیل تبریز و آذربایجان به قطب علمی و پطشکی کشور توصیف نمود و کب رتبه های اول و چهاردهم کنکور تجربی از سوی دختران تبریزی را گواهی بر توانایی دختران و پسران این دیار در رسیدن به قله های پرافتخارعلمی کشور دانست.

دکتر علیرضا رحیمی هم در سخنانی از آرزوی چندین ساله جامعه علمی کشور در کسب رتبه های برتر کنکور از سوی جوانان آذربایجانی خبر داد و گفت: این روزها همه به خود می بالیمکه دو دختر نخبه از این شهر توانسته اند با کسب رتبه های اول و چهاردهم کنکور سراسری تجربی کشور نام تبریز و آذربایجان را در محافل علمی و دانشگاهی دوباره بر سر زبان ها بیاندازند.

گفتنیست در این مراسم از سوی دکتر شهرام دبیری و دکتر علیرضا رحیمی به صورت شخصی با اهدای سکه بهار ازادی و لوح یادبود تقدیر به عمل آمد، همچنین از خانواده های این دو نخبه تبریزی هم با اهدای لوح و کادو بخاطر چندین سال زحماتی که برای پرورش این نخبه ها کشیده اند تشکر شد.

این گزارش می افزاید، سارا همتی به عنوان نفر برتر و اول کنکور سراسری تجربی کشور در سال ۹۴ و نیز صبا فکروند به عنوان نفر چهاردهم کشور و نفر برتر و اول منطقه ای کنکور سراسری شناخته شده اند.

IMG_1974 IMG_1982 IMG_1956 IMG_1845 IMG_1935


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :