شماری از دانشجویان دانشگاه صنعتی سهند در اعتراض به وضع غذای سلف دانشگاه، دیروز (شنبه) تجمع اعتراضی برگزار کردند.

به گزارش تبریزمن، روزانه حدود ۱۰۰۰ پرس ناهار در سلف این دانشگاه به دانشجویان عرضه می شود که امروز ظهر بیش از نیمی از دانشجویانی که غذا رزرو کرده بودند، غذای خود را از مقابل سلف تا مقابل اتاق مسئول امور دانشجویی روی زمین چیدند و پس از آن با برگزاری تجمعی در یکی از معابر دانشگاه اعتراض مسالمت آمیز خود را نشان دادند.

یکی از دانشجویان معترض گفت: وضع غذای این دانشگاه چندان خوب نبود ولی از ماه های اخیر این وضع بدتر شده و کیفیت غداها بسیار پایین آمده است.

وی با بیان اینکه کیفیت خوب غذای سلف دانشگاه از کف حقوق دانشجویان هر دانشگاهی است، عنوان کرد: هدف اصلی ما از این اعتراض بهبود وضع غذاست و مسئولان دانشگاه باید به اعتراض ما پاسخ داده و کیفیت غذاها را بهبود بخشند، زیرا که اکثر دانشجویان این دانشگاه خوابگاهی هستند و هر روز از غذای سلف تغذیه می کنند و با این کیفیت غذا انرژی لازم برای نشستن در کلاس وجود ندارد.

گفتنی است، دانشجویان در این تجمع اعتراضی با سر دادن شعارهایی مانند ” غذای بی کیفیت نمی‌خوایم نمی‌خوایم”، ” مسئول باید بیاد” و ” دانشجو می میرد ذلت نمی پذیرد” اعتراض خود را نشان دادند و در پایان با قرائت بیانیه ای خواستار رسیدگی مسئولان شدند.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :