به گزارش تبریزمن، شهردار تبریز گفت: همچنان که در روز اول وعده داده‌ایم تمام اقدامات و حرکت‌های اجرایی خود را بر اساس خدمت هوشمندانه و بی‌منت و با پشتوانه مطالعه و برنامه‌ریزی پیش می‌بریم.

دکتر صادق نجفی در مراسم بهره‌برداری از ۱۵۷ دستگاه از انواع ماشین‌آلات مکانیزه خدمات شهری تبریز، با بیان این مطلب اظهار داشت: اولویت برنامه‌های شهرداری، بر اساس اهداف فرهنگی پیش می‌رود؛ با در نظر داشتن این هدف، سایر اهداف را با تکیه بر پشتوانه های فرهنگی پیش خواهیم برد.

وی با بیان این که ساختار شهرداری‌های کشور نیازمند چابک‌سازی و بازنگری است، تصریح کرد: این اطمینان را به شهروندان می دهیم که هیچ کار محرمانه و پنهانی در شهرداری نداریم و سعی می کنیم تمام تمام هم‌و‌غم خود را صرف شفاف‌سازی در حوزه‌های مختلف خدمت‌رسانی است.

شهردار تبریز تاکید کرد: مصمم به برخورد قاطع با افراد متخلف هستیم و این اراده را در در یکی دو ماه اخیر نشان داده‌ایم.

دکتر نجفی اظهار داشت: تبریز به عنوان یک کهن‌شهر اصیل و باهویت، که در حوزه‌های مختلف فرهنگی و تاریخی، صاحب گفتمان اساسی است؛ هر روز باید به سمت ارتقای ارزش افزوده پیش برود.

به نقل از شهریار، وی ادامه داد: این رویکرد، نیازمند نگرش جامعی است که در عین توسعه متوازن شهر، مانع هدر رفت منابع و قابلیت‌ها شود.

شهردار تبریز به نقش شورای اسلامی شهر در اجرای برنامه‌های توسعه‌محور اشاره و خاطرنشان کرد: شهرداری تبریز، با پشتوانه شورایی که منتخب مستقیم مردم است، ایجاد تحول اساسی در حوزه های مختلف شهر را کلید زده است؛  تجهیز ناوگان خودرویی به ۱۵۷ دستگاه خودروی پیشرفته، به عنوان حرکتی که نقطه‌ تحول در تداوم برنامه‌های خدمات شهری است، از آن جمله است.

دکتر نجفی متذکر شد: حدود ۲۰ درصد اعتبار تامین این ناوگان چابک، مجهز و زیبا، در واقع هزینه استهلاک و فرسودگی ماشین‌آلات قبلی است.

وی افزود: این اقدام موجب صرفه‌جویی در سوخت، کاهش چشمگیر هزینه سرویس و همچنین افزایش کارایی و تسریع در اجرای خدمات شهری خواهد شد.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :