معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی تحقق اقتصاد مقاومتی را در گرو نقش آفرینی بخش خصوصی دانست و گفت: دولت در تحقق اقتصاد مقاومتی نقش تسهیل کننده و مرتفع کننده موانع را دارد و مردم باید وارد صحنه شوند.

به گزارش تبریزمن،  سعید شبستری خیابانی شامگاه سه شنبه در آئین افتتاح جایگاه سوخت دو منظوره در مراغه افزود: تحقق اقتصاد مقاومتی نیاز به ایمان و اعتقاد دارد.

وی با اشاره به اینکه دغدغه رهبری و دولت تحقق اقتصاد مقاومتی در سال جاری بوده و آذربایجان شرقی الگوی اقتصاد مقاومتی در سطح کشور است، گفت: با حضور در جلسه های ستاد اقتصاد مقاومتی مراغه عملکرد مسئولان شهرستان را رصد می کنیم.

رئیس شرکت فرآورده های نفتی منطقه ویژه مراغه نیز گفت: این جایگاه عرضه سوخت درون شهری و دو منظوره با سرمایه گذاری ۵۵ میلیارد ریالی بخش خصوصی دارای سه هزار و ۵۰۰ مترمربع زیربناست.

عادل دباغ نقی زاده افزود: اجرای این طرح سه سال طول کشیده و با بهره برداری از آن برای ۲۲ نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد شده است.

وی ادامه داد: این جایگاه دارای ۳ نازل CNG و ۲۰ نازل بنزین است و به طور همزمان ۲۶ دستگاه خودرو در آن می توانند سوختگیری کنند.

وی با اشاره به امکانات رفاهی این جایگاه گفت: این جایگاه مجهز به فروشگاه، کارواش و تعویض روغن بوده و به طور شبانه روزی در خدمت شهروندان محترم است.

شهرستان ۲۵۰ هزار نفری مراغه با دو شهر و ۱۷۲ روستا و حدود چهار هزار و ۹۵۰ دستگاه سواری دوگانه سوز شامل یک هزار و ۳۰۰ دستگاه تاکسی و سه هزار و ۶۵۰ دستگاه سواری شخصی، دارای شش جایگاه سوخت رسانی بوده و با افتتاح جایگاه سوخت حامدپناه این تعداد به هفت جایگاه رسیده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :