پدیده باز هم توانست تراکتورسازی را شکست تا علاوه بر به دست آوردن چهارمین پیروزی خود در برابر این تیم، رکورد خود را در شکست دادن این تیم دست نخورده ببیند.

به گزارش تبریزمن، تیم های تراکتورسازی تبریز و پدیده مشهد در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر از ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۲-۱ به سود پدیده به پایان رسید.

تراکتورسازی ۰ پدیده ۱ (دقیقه ۵۳، محسن یوسفی) : مشهدی ها توانستند از شرایط جوی بازی نهایت استفاده را بکنند و یک پنالتی از حریف بگیرند و در نهایت محسن یوسفی که پشت این پنالتی ایستاده بود توانست برای اولین بار در این بازی گلزنی کند.

تراکتورسازی ۱ پدیده ۱ (دقیقه ۶۶، محمد ایرانپوریان) : یک پنالتی دیگر در این بازی نتیجه بازی را تغییر داد، این بار تراکتورسازان توانستند گلزنی کنند، پنالتی که از برخورد توپ به دست مدافع پدیده نصیب تبریزی ها شد با ضربه ایرانپوریان به دومین گل این بازی تبدیل شد.

تراکتورسازی ۱ پدیده ۲ (دقیقه ۷۴، معین عباسیان) : سانتر مشهدی ها در این لحظه و در حالی که بازیکنان زیادی در محوطه تبریزی ها حضور داشتند با ضربه سر دقیق و زیبای معین عباسیان به گل دوم پدیده تبدیل شد.

تیم داوری:

حسین زرگر، آرمان اسعدی، علی دودانگه، یاسر همرنگ

اخطارها: بهمن سالاری از پدیده

تراکتورسازی:

محمدرضا اخباری، محمد ایرانپوریان، شجاع خلیل زاده، خالد شفیعی، شاهین ثاقبی، بختیار رحمانی، آگوستو سزار، آلویس نانگ، مهدی کیانی، سعید آقایی و مهدی شریفی
سرمربی: امیر قلعه نویی

پدیده:

مجتبی روشنگر،  احمد آل نعمه، محمدرضا ناصحی، مسعود نظرزاده، محمدحسین مرادمند، محسن یوسفی، مصطفی احمدی،  میثم نقی زاده، معین عباسیان، مهدی خیری و بهمن سالاری(۱+۹۰ محمد خمیسی)
سرمربی: رضا مهاجری


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :