به گزارش تبریزمن، معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز از اجرای ۱۰۰ هزار تن آسفالت کیفی و تضمین شده در معابر و مسیر های متعدد سطح شهر تبریز خبر داد.

محبوب عبداله پور با تاکید بر اینکه لکه گیری خیابانها تبریز همزمان با آسفالت اساسی خیابانها تداوم می یابد اظهار داشت: تا نیمه اول مرداد ماه سال جاری و بعد از سپری شدن ماههای اول سال و بارندگی ها آسفالت ریزی اساسی معابر و خیابانهای متعددی در سطح تبریز صورت گرفته است.

وی همچنین با اشاره به تداوم آسفالت ریزی اساسی خیابانهای تبریز افزود: عملیات گسترده آسفالت ریزی اصولی معابر شهر با در نظر گرفتن زیرسازی های اساسی در دو ماه آتی به ۳۰۰ هزار تن دیگر افرایش خواهد یافت.

معاون فنی و عمرانی شهردار همچنین گفت:  پروژه‌های متعدد بهسازی آسفالت در مسیرهایی از قبیل بی.‌آر.تی یا اتوبان پاسداران، با توجه به لزوم حفاری‌های گسترده، با استخراج حجم قابل‌توجهی از آسفالت‌تراشه توام است .

وی با بیان این که متاسفانه این ماده ارزشمند، در گذشته به عنوان نخاله تلقی و به خارج از شهر هدایت می‌شد، خاطرنشان کرد: با دستور ویژه شهردار تبریز در خصوص لزوم مطالعه فنی و راهکاریابی جهت بازیافت آسفالت سرد، معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز، استفاده از این ماده ارزشمند را در چند مسیر حومه شهر تبریز مورد توجه قرار داده است .

به نقل از شهریار، عبداله‌پور تصریح یادآور شد: آسفالت‌تراشه پروژه‌های روسازی و بهسازی هم‌اکنون در چند محور مواصلاتی از جمله مسیر روستاهای باغ‌معروف و کجوار مورد استفاده قرار گرفته‌است .

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز در عین حال تاکید کرد: بازکاربرد آسفالت‌تراشه در مسیرهای یادشده، با کیفیت قابل‌قبول همراه بوده و خروجی آن، عملاً تفاوت خاصی با آسفالت گرم ندارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :